Szállásvadászkeresésmenü

Hotel Eger & Park, Eger - értékelések, vélemények

A szállásértékeléseket olyan vendégek írták, akik a Szállásvadászon foglaltak és már kipróbálták ezt a szálláshelyet. Tudj meg többet az értékelésekről!

Hotel Eger & Park, Eger >>

4.65 / 5
KIVÁLÓ
3068
vélemény
4.78
Személyzet
4.74
Tisztaság
4.55
Ár / érték arány
4.47
Kényelem
(szoba)
4.63
Szolgáltatások
4.72
Étkezés
4.74
Elhelyezkedés
A kijelzett pontszámokat az elmúlt 12 hónap értékelései alapján (410 darab) számoltuk ki.
Tematikus vélemény összefoglalók
Vélemények, értékelések
, 2026. június 22. hétfő, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Minden a legtökéletesebb volt.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Eger & Park, Hotel Eger & Park - értékesítés
2026. június 26. péntek
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését. Szeretettel várjuk vissza Önöket
Üdvözlettel: Hotel Eger & Park
, 2026. június 19. péntek, 4.88 / 5
Baráti társaságok
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
3 éjszakát töltött itt
Meg voltam elégedve mindennel! A szobából a kilátás a házakra volt .De nem sokat voltunk a szobába. A város csodás még vissza kell jönnöm , hogy a többi látnivalót is meg tudjam nézni! Aszemélyzet udvarias és kedves! A welnes szuper, az ellátás és a tisztaság is rendben volt! Csak ajánlani tudom , valószínü visszatérek és ebbe a szállodába az biztos!!
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Eger & Park, Hotel Eger & Park - értékesítés
2026. június 26. péntek
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését. Szeretettel várjuk vissza Önöket
Üdvözlettel: Hotel Eger & Park
2026. június 14. vasárnap, 4.88 / 5
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
Az étteremben felszolgált ételek nagyon, de nagyon finomak, ízletesek voltak. A wellness részleg nagyon jó, van minden, úgy ahogyan illik, hogy legyen.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Eger & Park, Kollegák Kollégák - értékesítés
2026. június 15. hétfő
Kedves Vendégünk! Köszönjük pozitív visszajelzését. Szeretettel várjuk vissza Önöket

, 2026. június 02. kedd, 4.38 / 5
Egyéni utazó
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
4 éjszakát töltött itt
A Szobai bárszekrény egykicsit túl zsufolt
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Eger & Park, Hotel Eger & Park - értékesítés
2026. június 03. szerda
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül.
Reméljük, hogy hamarosan újra Vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Üdvözlettel: Hotel Eger & Park
2026. május 21. csütörtök, 4.75 / 5
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
3 éjszakát töltött itt
Hajszárítót érdemes vinni!
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Eger & Park, Hotel Eger & Park - értékesítés
2026. május 27. szerda
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését. Szeretettel várjuk vissza Önöket
, 2026. május 14. csütörtök, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
2 éjszakát töltött itt
Személyzet barátságos,gyors,segítőkész,tisztaság mindenütt, ételek választékosak,étteremben mindenki segítőkész.A szálloda a központban a vár közelében található.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Eger & Park, Hotel Eger & Park - értékesítés
2026. május 21. csütörtök
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül.
Reméljük, hogy hamarosan újra Vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Üdvözlettel: Hotel Eger & Park
, 2026. május 11. hétfő, 3.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
2 éjszakát töltött itt
"Többszöri visszatérés, változatlan hiányosságok"
Többször voltam már vendég itt, a hiányosságok változatlanok: A szobák hangszigetelése a 80-as évek színvonala. A klíma hatástalan, viszont hangos. Csak egy köntös volt a szobában kettőnknek-ezt hamar pótolták. Reggelinél csak langyos a tojásrántotta-virsli-kolbász. A gőzkabin alig működött, számunkra a reggel 7 órai vellness-kezdés lenne ideális. Ezek a hiányosságok a magyar szállodák 70%-ára jellemző lehet (40 éves százas nagyságrendű tapasztalatom alapján).
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Eger & Park, Hotel Eger & Park - értékesítés
2026. május 21. csütörtök
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését, melyet továbbítunk az illetékes kollégák és a vezetőség részére. Bízunk benne, hogy hamarosan újra találkozhatunk Önökkel.
Üdvözlettel: Hotel Eger & Park
, 2026. május 07. csütörtök, 4.88 / 5
Kisgyerekes család
2 éjszakát töltött itt
A személyzet kedves és segítőkész volt. A szuperior szobával nagyon meg voltam elégedve, izléses és jól felszerelt, jó kialakítású, + az ágy nagy és kényelmes volt. A wellness részleg is szépen kialakított és igényes,modern és kellemes hangulatot biztosít. A svédasztalos ételek nagyon finomak és változatosak. Közel van Eger belvárosához, és a főbb látnivalókhoz. Bátran ajánlom másoknak is.
, 2026. május 07. csütörtök, 4.88 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
nincs centrifuga
, 2026. április 29. szerda, 4.62 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Sajnos a régi szárnyban a szobánk az utcára nézett és a forgalom zaja zavaró volt és sötétitőfüggöny nincsen. A személyzet kedves , segítőkészés figyelmes volt. ( pezsgő születésnap alkalmából )
, 2026. április 29. szerda, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Már többször voltunk itt,és mindig nagyon jól éreztük magunkat.Az ételek nagyon finomak és sokféle választék van.Mindenki megtalálja ami neki tetszik.A wellnes is nagyon jó.Sokszor lehet kedvezményesen foglalni és ezt ki is szoktuk használni.
, 2026. április 28. kedd, 4.75 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
A velnesz rész lehetne nagyobb! Nem minden esetben lehet a célnak megfelelöen használni az élményfürdőt! A nagy nyomásu vízsugár használata többeket zavar,mivel nagyon szétszorodik a víz! A pezsgőfürdöt egyesek, indokolatlanul sokáig használják és több esetben még 5 fő helyett 6-7 ember is volt bent / ismerös párok / ! Kiemelném a személyzetet,minden részlegen a lehetö legjobbak! Odafigyelnek a vendégekre! Külön szeretném megköszönni a szálloda vezetőségének és dolgozóinak figyelmességét,hogy egy kis ajándékkal,aprósággal, plussz pezsgővel felköszöntöttek születésnapom alkalmábol!Köszönöm szépen!
, 2026. április 18. szombat, 5.00 / 5
Kisgyerekes család
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Minden nagyon szuper volt nagyon kedves és segitökész személyzet az étkezések vállaszékos és nagyon finom.Másodszor voltunk de még biztos visszamegyünk
, 2026. április 17. péntek, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Jó pár éve, az unokánkkal voltunk ott. Kedves emlékek. Most sem csalódtunk. Mindennel elégedettek voltunk. Csak egy pici problémám volt, a reggeli és a vacsora. Olyan sokféle finomságot kínáltak, hogy mindet megkóstoltam volna. A nézetem, amit kiszedek, azt el is fogyasztom(koromhoz, magasságomhoz megfelelő súlyú vagyok). Gondoltak a glutén és laktóz érzékenyekre is. Ezt is jó volt látni. Ami még szembe jött velünk az étterem bejáratánál: két, szolid, tábla/kérés - Kérjük svédasztalos ételeinket helyben fogyassza! - Ne hagyja, hogy egy palacsinta jobban öltözzön önnél! Kérjük, az étteremben viseljen Ön is alkalomhoz illő ruházatot! - Ezt is jó volt látni. Köszönjük a vendéglátást!
, 2026. április 16. csütörtök, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Mindenki kedves, udvarias, segítőkész volt! Az étel, a kiszolgálás fenomenális. Csak ajánlani tudom mindenkinek ! Köszönjük szépen!
2026. április 05. vasárnap, 4.62 / 5
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
4 éjszakát töltött itt
Nagyon finom és változatos a svédasztal kínálata. Többedszer foglaltunk, mindig jól érezzük magunkat. Egyedüli kényelmetlenség, hogy az ágy fejénél nem voltak olvasólámpák. A mennyezeti lámpák is igen halványak. Az íróasztalon sincs lámpa. Az egyedüli hely, ahol el lehet olvasni valamit, a fürdőszoba.
, 2026. április 02. csütörtök, 4.75 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
3 éjszakát töltött itt
Másodjára voltunk itt. Első alkalommal a barok részlegben kaptunk szállást. De minden szobájuk tiszta és a kiszolgáló személyzet maximálisan udvarias, segítőkész. Köszönjük szépen.
, 2026. április 01. szerda, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Minden rendben volt.
2026. március 29. vasárnap, 3.75 / 5
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Kedves személyzet, bőséges, sokféle finom étel, gyönyörű étterem. Ami nem tetszett : Túlzsúfolt medencék, a szoba berendezése nagyon komor hangulatot árasztott, de a barokk szárnyhoz éppen passzolt (ez egyéni ízlés persze), a kárpit foltos, koszos volt (amúgy a bársonyt nehéz tisztítani, ide nem praktikus). Az elhelyezkedés városnézés szempontjából nagyon jó. Köszönjük!
, 2026. március 25. szerda, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Egyben volt az egész. Nagyon jó a hangulata.
, 2026. március 21. szombat, 4.75 / 5
Fiatal pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
"Finom, bőséges étel és remek elhelyezkedés"
A wifit nem tudom értékelni mert nem használtam. A szálloda csodálatos, de a befogadó képességéhez képest pici a welnes része. Az egész ottlétünk alatt az ajtónyitó kártyával bajlódtunk, de a kettő közül valamelyikkel mindíg bejutottunk a szobába. Amikor szoltam ez miatt készségesen szó nélkűl ujraírták a kártyát. A szobátol nagyon le voltunk nyűgözve. Bár ha lett volna lehetőség választani akkor erkélyeset kértünk volna. Ezt a kérdést hiányoltam a foglalásnál, de gondoltam nincs erkélyes szoba. Az ennivaló finom és bőséges volt. A szálló elhejezkedése is nagyon jó, minden könnyen elérhető.
2026. március 21. szombat, 4.12 / 5
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
A wellness részleggel megvoltam elégedve, igaz a tetőt jó időben kinyithattak volna.Hètköznap is lehetett volna szauna szeánsz ezt nagyon hiányoltam😞. A gőz tökéletes volt! A vacsoránál a sütemények NEM voltak frissek!!!
, 2026. március 19. csütörtök, 5.00 / 5
Baráti társaságok
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
A kérdésekre kitöltött válaszaim is mutassák,hogy mindennel megvoltunk elégedve és hasonló jó ajánlatot a jövőben is kihasználjuk.
, 2026. március 19. csütörtök, 4.75 / 5
Baráti társaságok
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
Központi elhelyezkedés, finom ételek, bőséges svédasztalos minőségi választék,jó wellness, kedves személyzet, kényelmes szoba.
, 2026. március 17. kedd, 4.50 / 5
Baráti társaságok
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Az üdítős gép által adagolt italok gyenge minőségűek voltak. Nagyon örültem a mentes ellátás adta lehetőségeknek, annyi, hogy több laktózmentes szósz jó lett volna. A glutén és laktózmentes köret is lehetett volna több választék.
, 2026. március 16. hétfő, 4.75 / 5
Család nagyobb gyerekkel
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
+ Nagyon szuper a wellness részleg, kedvező az elhelyezkedése a szállónak, nagyon kedves és segítőkész a személyzet. - A szálloda jelentős területen helyezkedik el, kifejezetten sokat kell gyalogolni épületen belül. - A szobákban víztakarékos WC öblítő működik, de sajnos ez nem megfelelő hatásfokú, ha értitek mire gondolok...
, 2026. március 16. hétfő, 4.62 / 5
Egyéni utazó
Comfort szoba (Hotel Eger***)
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
2 éjszakát töltött itt
Az Eger részben lévő szobák kicsit kicsik voltak, de minden mással elégedett voltam. A személyzet kedves, segítőkész, az ételválaszték is megfelelő, a tisztasággal sem volt probléma.
2026. március 16. hétfő, 4.75 / 5
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
2 éjszakát töltött itt
Az ellátás, a szauna szeánsz nagyon jó volt, de a wellness részlegre egy felújítás rá férne.
, 2026. március 13. péntek, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
Nem először voltam, mindennel meg vagyok elégedve.
, 2026. március 12. csütörtök, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
Mindennel meg voltunk elégedve , nem ez volt az első alkalom hogy ebbe a szállodába foglaltunk szobát.
2026. március 10. kedd, 5.00 / 5
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Szívélyes fogadtatás, rövid sétával minden megtekinthető,közel a belváros a termálfürdő. Finom ételek,wellness részleg kiváló.
, 2026. március 06. péntek, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
"Kiválóan menedzselt szálloda udvarias személyzettel"
Kiválóan menedzselt szállodát, udvarias személyzetet találtunk. Külön élmény volt a reggeli és esti svédasztalos étkezés a naponta változó kínálattal. Igazi felüdítő kikapcsolódás volt.
, 2026. március 04. szerda, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
2 éjszakát töltött itt
A konyha változatos, mindent kielégítő, sokféle ízletes, bőséges választékkal. A wellnessben a víz hőmérséklete újra meleg, kellemes volt, amit nagyon köszönünk. A személyzet kedves, vendégbarát.
2026. március 04. szerda, 5.00 / 5
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Nagyon kedves személyzetek. Bőséges étel választék.
, 2026. február 28. szombat, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
A szálloda elhelyezkedése szuper! Minden a közelben van. Nagyon hangulatos az egész hotel. Már voltunk itt máskor is. Az új és a régi épületrész is szuper. A régi rész egy kicsit zegzugos, de megérte. Az étterem nagyon szuper, az ételek finomak. Ez az egyetlen szálloda, ahol minden allergén jelölve van minden ételnél. Külön vannak elhelyezve a mentes ételek. A wellnes változatos, mindenki megtalálja a helyét.
, 2026. február 25. szerda, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Nekem nagyon sok volt a lépcső, klausztrofóbiám miatt liftet sem tudok használni. Épp még gyógyuló félben voltam, ezért kellemetlen volt de ez az én saját problémám. Személyzet kedves, kiszolgálás tökéletes, minden egyéb szuper volt, köszönöm❤️
, 2026. február 24. kedd, 4.88 / 5
Fiatal pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
2 éjszakát töltött itt
Több helyen voltunk már de itt már többször is megszálltunk és azért mert itt még eddig nem csalódtunk.
, 2026. február 23. hétfő, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
3 éjszakát töltött itt
A szoba mérete lehetne kissé nagyobb, mint pl. az egyágyas szobáé. Egyébként jól éreztük magunkat, ahogyan máskor is.
, 2026. február 23. hétfő, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Az étkezésnél a pincérek kedvesek voltak, és gyorsak. A reggeli és a vacsora is sokféle volt, és nagyon finom. A wellnessben a törölközőt igény szerint cserélgetni lehetett.
, 2026. február 23. hétfő, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
3 éjszakát töltött itt
A wellness nagyon jó volt. A hotelben dolgozók nagyon kedvesek. Családbarát szolgáltatások A tisztaság kifogástalan.
, 2026. február 22. vasárnap, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
2 éjszakát töltött itt
Tiszta, kényelmes szoba, bőséges étkezési lehetőség, segítőkész személyzet. A wellness részleg is nagyon jó, a szaunaszeánsz kiváló volt.
, 2026. február 21. szombat, 4.88 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
3 éjszakát töltött itt
Udvarias és segitökész fogadtatás. Teljes körü felvilágosítás. A szoba jól felszerelt. Minden körülménynek megfelelö. Udvarias és segitökész figyelmes személyzet.Az étkezés magas szinvonalu. Gusztusos tálalás szinvonalas és minden iginyt kielégittő választék. Összeségében a szálloda minden igényt kielégitöen minden szempontbol kíválló, pihenésre kikapcsolodásra tökéletes.
, 2026. február 20. péntek, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
A velnesz tagas reszei,es a panorama a furdobol.
, 2026. február 10. kedd, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
2 éjszakát töltött itt
"Tökéletes pihenés és kiváló gasztronómia"
Wellnes részleg kiváló ételek választéka minösége nagyon jó rossz szavunk nem lehet. Vissza fogunk térni biztos vagyok benne
, 2026. február 07. szombat, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
5 éjszakát töltött itt
"Csodás 5 téli nap Egerben"
Többször jártunk a már szállodában. A személyzet kimagaslóan kedves, barátságos segítőkész. Nagyon jól éreztük magunkat. A félpanziós ellátás kimagasló.
, 2026. február 07. szombat, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
"Csodád hétköznapok a Park Hotelben"
Központi elhelyezkedés, tisztaság, minőségi ételek, ár értek arány
2026. február 06. péntek, 3.62 / 5
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
Mindennel meg voltunk elégedve, 1 kivétellel. Több koszos tányér és pohár/csésze is volt a reggelinél/vacsoránál felrakva. Válogatni kellett a "látszólag" tisztát. A korábbi ittlétünknél ez nem volt jellemző.
, 2026. február 04. szerda, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
2 éjszakát töltött itt
"Tökéletes kikapcsolódás Egerben. "
Jó kínálatú,Jó minőségű vellness elemek. Kiváló ételek,szép étterem. Segítőkész,udvarias személyzet.
, 2026. február 01. vasárnap, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas Szoba (Hotel Eger***)
2 éjszakát töltött itt
"Visszatértünk a Hotel Eger Parkba"
Ha jól emlékszem ez volt a 6. alkalom, hogy a hotel vendégei voltunk, hol kettesben, hol a gyermekeinkkel. Az, hogy sokszor visszatérünk, egyértelműen azt mutatja, hogy szeretünk a Hotel Eger Park vendégei lenni. Egyetlen egy dolog hiányzott, az pedig a tojássaláta. 🙃 Imádom a hotel tojássalátáját. Ettől függetlenül az étterem kínálata, ízvilága is, mint mindig, most is tökéletes volt! ☺️
2026. január 23. péntek, 4.50 / 5
Classic Kétágyas Szoba (Hotel Park***)
3 éjszakát töltött itt
Nem volt sotetelo fuggony
Csomagok már 21 240 Ft / fő / éjtől! >>
Kedves Látogatónk!
Kérdés - válasz formában próbálunk segíteni abban, hogy teljes képet kapj az oldalunkon szereplő értékelések írásáról, kikerüléséről, pontszámokról... Ha nem kaptál mindenre választ, keress minket bátran!
Gyakori kérdések
bezár PROFILOM
FoglalásaimAjánlatkéréseimÉrtékeléseimKedvenceimBeállításokBejelentkezésKijelentkezés

Információ: (06 1) 457 8450

FacebookYoutubeInstagram