Szállásvadászkeresésmenü

Hunguest Hotel Flóra, Eger - értékelések, vélemények

A szállásértékeléseket olyan vendégek írták, akik a Szállásvadászon foglaltak és már kipróbálták ezt a szálláshelyet. Tudj meg többet az értékelésekről!

Hunguest Hotel Flóra, Eger >>

4.74 / 5
KIVÁLÓ
451
vélemény
4.85
Személyzet
4.87
Tisztaság
4.65
Ár / érték arány
4.58
Kényelem
(szoba)
4.70
Szolgáltatások
4.80
Étkezés
4.81
Elhelyezkedés
A kijelzett pontszámokat az elmúlt 12 hónap értékelései alapján (439 darab) számoltuk ki.
Vélemények, értékelések
, 2026. június 12. péntek, 3.50 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Az éttermi szolgáltatás jó volt, de az ételek minőségével és a választékkal nem voltunk megelégedve.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hunguest Hotel Flóra, értékesítés Flóra - értékesítés
2026. június 12. péntek
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését, és sajnáljuk, hogy nem voltak megelégedve a választékkal, azonban továbbítjuk az illetékes kollégák és a vezetőség részére, hiszen vendégeink elégedettsége a legfontosabb számunkra. Bízunk benne, hogy hamarosan újra találkozhatunk Önökkel.
Üdvözlettel: Hunguest Hotel Flóra
, 2026. június 12. péntek, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Szivélyes fogattatás.Változatos éttelek,még a glutén és laktóz érzékny embereknek is bőséges választék.Gyümölcs választék is kifogástalan.Átjárás a strandra zökkenőmentes,a medencék változatos melységüek és gyógyító hatásúak.Csak ajánlani tudom,kisgyerekes szülőknek,fiataloknak,és időseb korosztálynak is.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hunguest Hotel Flóra, értékesítés Flóra - értékesítés
2026. június 12. péntek
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül.
Reméljük, hogy hamarosan újra Vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Üdvözlettel: Hunguest Hotel Flóra
, 2026. június 01. hétfő, 4.00 / 5
Kisgyerekes család
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
A reggelinél több minden ízetlen volt. A gépi kávé (többet is kipróbáltam) teljesen fel volt vizezve, ihatatlan volt. A gépi italok (almalé, narancslé, multivitaminos, stb.) mind ízetlen volt, annyi vízzel hígítva, amennyit a rendszer elbírt. A vacsoránál minden tökéletes.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hunguest Hotel Flóra, értékesítés Flóra - értékesítés
2026. június 01. hétfő
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését, melyet továbbítunk az illetékes kollégák és a vezetőség részére. Bízunk benne, hogy hamarosan újra találkozhatunk Önökkel.
Üdvözlettel: Hunguest Hotel Flóra
, 2026. május 28. csütörtök, 4.75 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
A szálloda remek, a Török fürdő nagyon jó volt. A környéken 20 perc sétával mindent megtalálható! Ide még biztosan visszatérünk,
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hunguest Hotel Flóra, értékesítés Flóra - értékesítés
2026. május 28. csütörtök
Kedves Vendégünk!
Köszönjük pozitív értékelését.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
, 2026. május 23. szombat, 3.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas standard szoba
2 éjszakát töltött itt
A szálloda olyan mint egy korház. Ötlettelen berendezés, színtelen falak. A welnesz részen az öltözőben nincs fogas, a szobában lévő ágy kényelmetlen
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hunguest Hotel Flóra, értékesítés Flóra - értékesítés
2026. május 27. szerda
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését, melyet továbbítunk az illetékes kollégák és a vezetőség részére. Bízunk benne, hogy hamarosan újra találkozhatunk Önökkel.
, 2026. május 18. hétfő, 5.00 / 5
Baráti társaságok
Kétágyas standard szoba
2 éjszakát töltött itt
"Város látogatás"
Tisztaság, finom ételek, kedves személyzet! Külön köszönet a masszázson Juditnak hogy sokat javított a bal vállamon! A belváros különösen szép, a jó elhelyezkedés miatt, minden közel volt.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hunguest Hotel Flóra, Hunguest Flóra - értékesítés
2026. május 21. csütörtök
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül.
Reméljük, hogy hamarosan újra Vendégeink között köszönthetjük Önöket!
, 2026. május 17. vasárnap, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
Nagyon szép, letisztult a hotel berendezése. A szoba kényelmes, jól felszerelt. A svédasztal változatos, az ételek ízletesek. A munkatársak figyelmesek, segítőkészek. Szuper a wellness részlegük, mindent kipróbáltunk. Szívesen időztünk itt. Jó az átjárás a fürdőbe. 😍 60 éves szülinapomra felköszöntött a hotel, nagyon kedves gesztus volt a pezsgő, macaron, üdvözlőkártya. Pincérek segítettek férjemnek a 60 éves szülinapi vacsora ünneplésében. Saját felszolgálónk volt, aki még a "boldog szülinapot" dallal is köszöntött, volt számos torta, tüzijáték. Rendkívül kedves, udvarias volt a kollégájuk! 💝 Nagyon meghatódtam! Hálásan köszönöm a kedves gesztust Önöknek! 💖 Örök emlék marad ez a szuper wellnesselés! 🥰 Minden kiváló volt! Máskor is szívesen ellátogatunk a Hotel Flórába💖🥰😘
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hunguest Hotel Flóra, Hunguest Flóra - értékesítés
2026. május 21. csütörtök
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül és hogy ilyen csodás élményekkel gazdagodtak.
Reméljük, hogy hamarosan újra találkozhatunk Önökkel!
, 2026. május 16. szombat, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas standard szoba
4 éjszakát töltött itt
Maga a szálloda, a személyzet, a konyha kiváló, választékos és ízletes . A szauna lehetne a medence mellett. A szobából sajnos az étterem tetejét láttuk, ez volt az egyedüli negatívum .
2026. május 03. vasárnap, 4.88 / 5
Kétágyas superior szoba
2 éjszakát töltött itt
Minden szuper volt.
, 2026. április 30. csütörtök, 4.38 / 5
Idősebb pár
Kétágyas standard szoba
2 éjszakát töltött itt
tudomásom szerint röviddel ezelőtt újították fel a szállodát. Hááááát! Aki kitalálta a folyosók kórházi-, vagy ravatalozó- fehérre festését, annak bizony nem sok fogalma volt a színek hatásáról! (még a kórházokból is "száműzték" már ezt a festéket). Kár, mert jelentősen hangulatjavító a barátságosak a meleg pasztell színek, ezt minimum tudni kellene. Szerintem az árak , elsősorban az étteremben igencsak magasak, és ha már Egerben voltunk, örültünk volna nagyobb egri bor választéknak a sok balatoni, tokaji stb. borok helyett/mellett. A strand kiváló, de a török fürdő - plusz külön- árazása nevetséges, ha elmész a strand bejáratig, ott 3600 Ft, de ha nem akarsz sokat menni, vehetsz 4300 Ft-ért (sic!) ugyanoda, ugyanazért a török fürdő bejáratánál is...
, 2026. április 28. kedd, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Minden nagyon szép és jo volt.Remek konyha,wellness,medencék a strand részen.Egy nagy meglepetés és gyonyorű gesztus a hotel részeről volt mikor a férjem kerek 60 as születésnapján gratuláltak .Pezsgővel,kis édessegel .Megható volt.Meg egyszer nagy köszönet.
, 2026. április 25. szombat, 4.00 / 5
Család nagyobb gyerekkel
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
A szállodából több dolog hiányzik. A hofehér falak dekoráció és képek nélkül barátságtalanok ,egy kórházi osztály érzetét keltik.Eger szépségeit is be lehetne mutatni vagy a Bükk tájait,ha lennének képek A szobában sajnos nincs szőnyeg,rideg hatású. Az ágy kényelmes. Hiányoltuk viszont az üdvözlőitalt. A wellness kellemes ,átlagos. A szálloda legjobb része az étterem ,amely kiváló. Az ételválaszték csodálatos ,és a péntek esti élőzene is hangulatos volt. Eger városa gyönyörű,a Várban éppen esküvő volt.
, 2026. április 24. péntek, 4.86 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Bánatomra a wellness részt nem tudtam élvezni, mert pont az én időmben zárva volt.
, 2026. április 23. csütörtök, 2.38 / 5
Idősebb pár
Kétágyas standard szoba
2 éjszakát töltött itt
Még mindig nem kaptam számlát, de e.mail-en igérték! Több mint 20 évig jártunk oda szépen felújították, sok ismerős volt..... március végi kedvezményes egyhetes /házassági évforulónkat/ tartottuk ott, most nem voltak ......nem a korábbi körülmények miatt, talán az árak. A TB-s kezeléseket is hiányoltuk....ez a része nem lett felújítva romos.
, 2026. április 23. csütörtök, 4.25 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
A fürdőszoba nehezen használható,rosszul beosztott.A matrac nem elég kemény.
, 2026. április 12. vasárnap, 4.75 / 5
Idősebb pár
Kétágyas superior szoba
5 éjszakát töltött itt
Számomra negatív, hogy a szaunához nincs merülő medence (sajnos a fürdőben sem) és a kis konditerem is szegényes. Ettől eltekintve minden nagyon magas színvonalú, az étkezés kifejezetten kiemelkedő a hasonló szállodákhoz képest. És összességében nagyszerűen éreztük magunkat! Nem volt zajos, lehetett pihenni is :)
, 2026. április 10. péntek, 4.88 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
A szállás átlagos volt, modern és tiszta, nagy előny, hogy jó időben a strand a kertből közelíthető meg. A szaunákat most sajnos nem volt alkalmunk kipróbálni ( egyéni döntés) A szálloda étterme külön dicséretet érdemel, nem csak a nagy választék, hanem a fantasztikus ízek miatt is!! ( sokat sorolhatnék fel de talán a szarvas ragu leves és a karaj mazsolás káposztával személyes kedvenc volt) Ha Eger akkor Flóra!
, 2026. április 09. csütörtök, 4.88 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
A negatív dolog a közvetlen átjárás a fűrdőbe megnevezés, ez általában a Hunguest szállodákban fedett, zárt folyosót jelent. Itt ez egy kültéri udvari átjáró ,hideg téli, vagy szeles napokon ez nagyon kellemetlen. A szálloda wellnese jó, de nagyon sok szerintem túlzóan sok fertőtlenítőt használnak, így az egész terembem nagyon erős a szag és nem megoldott vagy nem szellőztetnek hozzá . Fejfájást kap az ember 15 perc után és kiütéseim lettek a víztől, ezt meg kellene vizsgálni. Minden mással elégedett voltam.
, 2026. április 07. kedd, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
5 éjszakát töltött itt
Már évek óta ide járunk. Ez nem véletlen ! Kedvenc helyünk !
, 2026. április 07. kedd, 4.88 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
A fürdőszobai fogások pl törölköző tartót hiányoltam.
, 2026. április 07. kedd, 4.88 / 5
Baráti társaságok
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
"Kikapcsolódás rossz időben is remek élmények"
A rossz idöjárás ellenére remek kilapcsolódást nyújtott az ott eltöltött idö.Az éttermi kínálat nagyon finom és bőséges volt, a személyzet nagyon kedves. Nagyon tetszett a városi strand használatának lehetősége.
2026. április 07. kedd, 4.38 / 5
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
Minden tiszta és színvonalas. Az ételkínálat bőséges és ízletes, sőt különleges. Nekünk azonban a belső dizájn és talán a nagy terek miatt az egész ridegnek hatott. A ridegség, távolságtartás igaz a személyzetre is.
2026. április 02. csütörtök, 5.00 / 5
Kétágyas superior szoba
3 éjszakát töltött itt
A zuhanyzóbol hiânyzott a kpaszkodó.Afürdőszobábol a törülköző tartó.Egyébként minden tökéletes volt.Remekül éreztük Magunkat.
, 2026. április 01. szerda, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
A szobában szívesen vennék szőnyeget a háló részben.
, 2026. április 01. szerda, 4.88 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
Nagyon jól éreztük magunkat, minden tökéletes volt.
, 2026. április 01. szerda, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
"Jó szívvel ajánlom a Flórát mindenkinek."
Tulajdonképpen, ha leszámítjuk a reggelihez kínált minősíthetetlenül silány gyümölcs leveket, azt kell mondjam, hogy a szálloda kimagaslóan kellemes pihenést biztosított számunkra. Teljesen biztos vagyok abban, hogy nem utoljára foglaltunk utazást ebbe a szállodába. Jó élmény volt. Köszönjük. Attila.
2026. március 31. kedd, 4.62 / 5
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
A szállodán látni, hogy fel van újítva. Tisztaság, rend, finom ételek, kedves kiszolgálás. Könnyű átjárás a fürdőbe, nagy terek. A szálloda nekem túl steril a fehér színek miatt, egy-egy kép a folyosóra, és a szobákba is, jobban mutatna. A harmadik emeleti szobával annyi probléma volt, hogy huzatos volt, hideg volt benne, de fűtéssel kompenzáltuk, és a matrac nekem nagyon puha volt. Összességében a szálloda jó volt.
, 2026. március 30. hétfő, 4.88 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
4 éjszakát töltött itt
személyzet kedvessége
2026. március 27. péntek, 4.88 / 5
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
Minden nagyon szép, tiszta. A személyzet udvarias, segitőkész. Az ételválaszték kiváló, bőséges.
, 2026. március 27. péntek, 5.00 / 5
Baráti társaságok
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
4 éjszakát töltött itt
A felújítás után rá sem lehet ismerni a Hotelre,olyan csodaszép . Modern,letisztult lett minden. A recepciósok,pincérek,az összes ott dolgozó rendkívül kedvesek,segítőkészek. Az ételek nagyon finomak,változatosak,bőségesek. A Wellness és Szaunasziget gyönyörű.Bőven megérdemli a Hotel a 4 csillagot. Szeretnénk menni máskor is ide.
, 2026. március 26. csütörtök, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Nagyon elégedettek voltunk mindennel, a pihenés az elsődleges ilyenkor nálunk. A szálloda számunkra új felfedezés, s mivel sok helyen voltunk, s remélem lehetünk is még, nagy tapasztalattal rendelkezünk. Korrektség és minden a jó közérzetünk körül forgott. Nyugodt, céltudatos, profi személyzettel rendelkezik a szálloda, biztos, hogy ismét Önöket válasszuk legközelebb is! Köszönjük...
, 2026. március 22. vasárnap, 4.38 / 5
Idősebb pár
Kétágyas standard szoba
4 éjszakát töltött itt
"Elment"
S fürdőszoba életveszélyes
2026. március 21. szombat, 4.12 / 5
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
4 éjszakát töltött itt
Sajnos nagyon rideg volt az egész épület mivel minden fehér semmi díszítés a falakon ami volt is az pedig elég sápat vilàgos tejeskávé barna.Semmilyen képek .Minimum a város nevezetéségèről ./történelmét ismertetni.Kevés virág ,növényzet.Szobában egy semmit mondó kis asztal.Fürdőszobában pedig nagyon magason van a tükör,nem gondolva az alacsonyabb vendégekre A wellness részleg pedig sötét és kevés ablak van ,így a szellőztetés is nehézkes ,ezáltal a levegő se jó.Sajnos ez ételeket nem nagyon volt ízesítve ,mivel a húsok elég szárazak voltak,mintha külőn főzzék és csak a végén tedték volna a zavftba és nem volt ideje összeérni és utólagosan lett melegitve Reggelinèl szerintem az apró sütemény hiányzott /mamár minden szállódában megtalálható./A halban középen az ital pult szerintem csak a helyet foglalja nem oda való.Elnézést de én ezeket sérelmeztem
2026. március 21. szombat, 5.00 / 5
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
4 éjszakát töltött itt
Eger gyönyörű város. A hotel kulturált, szép, a személyzet baráti. Tehát érdemes oda látogatni!!!
2026. március 21. szombat, 5.00 / 5
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
4 éjszakát töltött itt
Kiváló az épület hangszigetelése. Lehet, hogy ezen most sokan csodálkoznak. Voltunk sok nagyszerű hotelban, de itt feltűnően nagy a csend, annak ellenére, hogy sok vendég volt, hiszen azt az étteremben tapasztalhattuk. A szobában nem voltak átszűrődő hangok.
, 2026. március 20. péntek, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Mindennel elégedettek voltunk, az ellátás különösen finom volt, illetve rendkívül nagy volt a választék. Ha valami éppen akkor elfogyott, azonnal pótolták.
2026. március 20. péntek, 4.50 / 5
Kétágyas standard szoba
3 éjszakát töltött itt
A zuhanyzó kövezete nagyon csúszik.!!!
, 2026. március 20. péntek, 4.62 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Ami tetszett: Az ételek választéka és minősége, a tisztaság, a személyzet viselkedése. Ami nem tetszett: A fürdőszobában nem volt hely a pipere cuccoknak. Fürdéskor nem volt hely a ruháknak. A hűtőszekrény nagyon pici volt és tele volt pakolva italokkal. A saját dolgainból semmit sem lehett betenni hűteni !!!! A fűrdőrész nagyon kicsi volt. Hiányoltam az uszómedencét . A hibáktól eltekintve jól érzetük magunkat .
, 2026. március 19. csütörtök, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
A szállás remek helyen van közvetlen átjárással az Egri fürdőbe. A személyzet nagyon kedves. A szakács fantasztikusan főz. Laktózerzékeny vagyok de minden nap találtam olyan ételt amit én is ehetek ,mert az allergének fel voltat tüntetve az ételeknél. Talán negatívumként a fürdőszobát tudnám mondani, mégpedi azért mert nagyon kicsi ,szűk a hely , kevés a pakolási lehetőség. Összességeben nagyon jól éreztük magunkat.
, 2026. március 19. csütörtök, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
A szállodát gyönyörűen felújították. Régen sokat jártunk a Flóra szállóban, remélem máskor is találunk kedvezményes lehetőséget. Hiányoltuk a sószobát, de lehet csak nem találtuk meg. Köszönünk mindent a kedves személyzetet és a hatalmas választékot az étkezéseknél. Mindenkinek ajánljuk. Ami nem tetszett az nem a szálló hibája. A fürdő élmény részén a víz nagyon hideg, nem is tartozkodott benne senki.
2026. március 17. kedd, 4.88 / 5
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Minden nagyon tetszett. Nyugodt kellemes hely. Bőséges , változatos reggeli és vacsora .
, 2026. március 17. kedd, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
Az étteremben dress code használata fontos lenne. Nyugdíjas házban éreztem magam a papucsban, melegitőben érkező vendégek között. A bár mellett lehetne zene, amely növelné a hangulatot és a forgalmat is. Nőnapkor érkeztem, jól esett volna bármi apró kedvesség.
, 2026. március 15. vasárnap, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Kiváló kollégák, felújított szálloda, kényelmes szállás, és jobbnál jobb ételek. Köszönjük, biztosan visszajövünk.
, 2026. március 14. szombat, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas standard szoba
4 éjszakát töltött itt
Minden tetszett, én egy vizforralót hiányoltam a szobában, de szuper volt minden.
, 2026. március 14. szombat, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Mindenki udvarias és kedves volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A bárban nagyon finom capuccinót készítenek. Viszont a vendégek közül többen nem étteremhez illően, pl.mezítlábas papucsban jelentek meg és szemtelen mennyiségű gyümölcsöt vittek (valószínűleg ki az étteremből)
, 2026. március 14. szombat, 4.88 / 5
Idősebb pár
Kétágyas standard szoba
3 éjszakát töltött itt
Minden osztajon felüli volt.Ann.
2026. március 13. péntek, 4.88 / 5
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
2 éjszakát töltött itt
Tetszett az egész szálloda. A welness részleget nem volt időnk kipróbálni inkább a termálfürdőt választottuk.
2026. március 12. csütörtök, 5.00 / 5
Kétágyas superior szoba
2 éjszakát töltött itt
A Hotel szolgáltatásaival - minden tekintetben - elégedettek voltunk. Amit hiányoltunk (igaz, ez nem a Hotel szolgáltatásához tartozik) hogy a Szépasszonyvölgy-be való kijutás gépjármű nélkül elég körülményes. Jó lenne, ha naponta legalább kétszer lenne oda valamilyen buszjárat.
, 2026. március 11. szerda, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas standard szoba
4 éjszakát töltött itt
"Hangulatos pihenés barátságos kiszolgálással"
Kedves személyzet.finom ételek.Házassági évfordulónkat ünnepeltük.Nagyon finom koktélt ittunk.Minden látnivaló közel volt,sétával el lehetett érni.
, 2026. március 10. kedd, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas klasszik szoba-tetőtéri
3 éjszakát töltött itt
Minden remek volt, nem tudok írni semmi rosszat. Kedves volt a recepciós hölgy, az úr is. Ennivaló kiváló, a szoba kényelmes.
Csomagok már 28 732 Ft / fő / éjtől! >>
Kedves Látogatónk!
Kérdés - válasz formában próbálunk segíteni abban, hogy teljes képet kapj az oldalunkon szereplő értékelések írásáról, kikerüléséről, pontszámokról... Ha nem kaptál mindenre választ, keress minket bátran!
Gyakori kérdések
bezár PROFILOM
FoglalásaimAjánlatkéréseimÉrtékeléseimKedvenceimBeállításokBejelentkezésKijelentkezés

Információ: (06 1) 457 8450

FacebookYoutubeInstagram