Szállásvadászkeresésmenü

Hotel Imperial Gyógyszálló, Kiskőrös - értékelések, vélemények

A szállásértékeléseket olyan vendégek írták, akik a Szállásvadászon foglaltak és már kipróbálták ezt a szálláshelyet. Tudj meg többet az értékelésekről!

Hotel Imperial Gyógyszálló, Kiskőrös >>

4.28 / 5
1224
vélemény
4.63
Személyzet
4.48
Tisztaság
4.29
Ár / érték arány
4.38
Kényelem
(szoba)
4.08
Szolgáltatások
3.82
Étkezés
4.48
Elhelyezkedés
A kijelzett pontszámokat az elmúlt 12 hónap értékelései alapján (196 darab) számoltuk ki.
Tematikus vélemény összefoglalók
Vélemények, értékelések
, 2026. június 14. vasárnap, 4.38 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Kényelmes,csendes szoba,kedves ,udvarias személyzet,ízletes ételek!Fürdő korlátlan használata.Viszont a szoba tísztaságára jobban odakellene figyelni!
, 2026. június 05. péntek, 4.38 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas szoba
5 éjszakát töltött itt
Amivel nem voltunk megelégedve az a következő! A termál medencéből 25-30 perc után ki kell jönni de hova? A kinti úszómedence hőfoka 24.6C fok volt a gyerek medence szintén derrmesztő hideg volt! A benti tanmedence nem felnőtteknek üzemelt tehát kiütve, a nagy úszómedencébe nyugdijas legyen a talpán ( a gyógyszállóban pihenők átlag életkora 70 év volt) aki lemászik s majd vissza a fém létrán! Felfoghatatlan az üzemeltető hozzáállása mivel látniuk kellet hogy a gyönyörű tiszta kinti medencébe egész nap talán 10-15-en merészkedtek be (fiatalabbak) az időssebbeknek maradt a sóvárgás! Talán gondolom én a víz hőmérsékletén lehetett volna javítani mivel az időjárás hüvös volt! Mi 7 éjszakára mentünk de eljöttünk 5 után.Hát ennyi!
, 2026. június 01. hétfő, 4.88 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Túl korai volt a vacsoraidő. Legalábbis nekünk. Jobb lenne 18 és 20 óra közötti idő,különösen nyáron.
2026. június 01. hétfő, 3.71 / 5
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Az étterem választéka nagyon gyenge.
, 2026. május 31. vasárnap, 2.50 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A szoba szűk, kilátás kettő kis ablak, az étkezés olyan szocialista. A hirdetés én 4 nap 3 éj, ami nem igaz mert a harmadik napon este le kellet adni a fürdő beléptető karórát, tehát ez nem 4 nap 3 éj, ez 3nap 3éj, ÁR ARÁNYBAN DRÁGA!
, 2026. május 21. csütörtök, 3.88 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A vacsorákkal nem voltam teljesen elégedett.
, 2026. május 20. szerda, 4.75 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Kedves volt a fogadás az eligazitás, a szoba tágas volt, a fürdő is tiszta volt. A vizes fürdőköpenyt, törölközőt kérésre lecserélték, ugy is hogy nem kértünk takarítást. Az étkezőben is kedvesen fogadtak, a reggeli bőséges volt és a választható vacsora is ízletes volt. Remek, hogy közvetlen átjárás volt a fürdőbe!
, 2026. május 18. hétfő, 3.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A vacsora minősíthetetlen,viszont a szemèlyzet kedves volt. Tisztasàg elfogadhatò, a zuhanynàl nem volt tusfürdő, a wc ülőkènèl a tartòk vègig letörve. A legnagyobb csalódàs a vacsora minősège, mennyisège.
2026. május 14. csütörtök, 4.25 / 5
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Nagy, kényelmes, világos szoba. A szokásossal ellentétben az esti világításon sem spórolnak. Nagyon jó, hogy naponta többször át lehet járni a fürdőbe, ahol több úszómedence és két kiváló termálvizes medence várja a fürdőzőket. A gyógyvíz rengeteg ásványi anyagot tartalmaz, nekem pl. vörösre festette a szakállamat, ahol beleért a vízbe. Az étkezést külön cég biztosítja közepes minőségben. A városközpontot érdemes megnézni, az Úttörténeti múzeumot pedig jó szívvel ajánlom mindenkinek. Értelmes összefoglalóval, az udvaron rengeteg kiállított munkagéppel várja az érdeklődőket. A gyerekek interaktív játékokat, rollereket, minigokartokat használhatnak az ott tartózkodás során.
2026. május 14. csütörtök, 5.00 / 5
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Minden rendben volt, tetszett a kiszolgálás,a személyzet udvariassága , élmény volt számunkra a két nap. Köszönjük!
, 2026. május 08. péntek, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Már többször voltunk itt, sajnos az étkezések minősége romlott, egy menza szinte csúszott vissza. Mennyiségileg bőséges volt. A személyzet kedves, figyelmes, segítőkész. Közvetlen átjárás a gyógyfürdőbe.Szoba tiszta, minihűtő, szoba széf. Kiskunhalason a csipkemúzeum elvarázsolt, malom emlékmű is szép.
, 2026. április 27. hétfő, 3.38 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A szálloda tisztasága megfelelő a személyzet kedves a gyógyvíz kiváló de a vacsorát nem szeretném értékelni mert az katasztrófa .
, 2026. április 25. szombat, 4.38 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
5 éjszakát töltött itt
Már nem először voltunk itt, tudtuk, hogy mire számítsunk. Azért járunk ide mert jól érezzük magunkat és jó hatása van a gyógyvíznek.
, 2026. április 20. hétfő, 4.75 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Már másodszor voltunk a párommal. Mind a szállás a kategóriának megfelelő volt A fürdő is kiváló volt. Máskor is menni fogunk
, 2026. április 13. hétfő, 4.38 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Ami nagyon zavart,hogy reggel alig volt melegvíz,és este is 1/2 órat kellet folyatni mire langyos lett.A wc -t nem lehetett lehúzni normálisan./Pedig wc tatrtályos/ Ez nagyon zavart.Egyébként nagyon udvarias személyzet,szép tisztaság,kényelmes ágy,kedves szálloda.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Ágnes!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait.

Sajnáljuk a kellemetlenségeket, és elnézését kérjük érte. Kérjük, hogy hasonló esetben a helyszínen is jelezze recepciónkon, hogy mielőbb segíthessünk.

Örömmel olvastuk, hogy személyzetünkkel és a tisztasággal elégedett volt.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
2026. április 13. hétfő, 3.38 / 5
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Szerintem ez nem felpanzio. Gyenge vacsora, minden reggel ugyan az a választék. Húsvét ellenére semmi ami az ünnepek tartozna. Se étel sem program.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését.

Sajnáljuk, hogy nem volt elégedett az ellátással és a húsvéti kínálattal. Észrevételeit figyelembe vesszük, és igyekszünk javítani szolgáltatásainkon.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
2026. április 13. hétfő, 4.00 / 5
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Minden nagyon jó volt.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Vendégünk!

Köszönjük kedves visszajelzését!

Örömmel tölt el minket, hogy jól érezték magukat nálunk. Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
2026. április 12. vasárnap, 3.38 / 5
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A megérkezéskor jól esett volna ha megkérdezik voltunk-e itt és egy kis eligazítást kaptunk volna: Merre van a fürdő, hogyan használható az óra pl. napi többszöri belépésre is? Utolsó nap vettük észre van a szállodának is medencéje. Az miért nem volt feltöltve? A legnagyobb előnye pont a téli időszakban lenne ne keljen menni a szélfútta időben meztelen lábbal a strand részre. A strandon kényelmesebb fekvőhelyeket is vehettek volna. Ugyan bemondták mennyi időt tartózkodhatsz a vízbe, de az idősek kényelmes pihenőidejéről is gondoskodhattak volna. Alig bírtak feltápászkodni a kemény műanyag ágyakról. Ezt mind megoldhatta volna a feltöltött saját medence. Az étteremben az ételek egy nap kivételével megfelelőek voltak. A tarhonyás húson viszont alig volt hús. Az egyik lefoglalt szobában szellemképes volt a TV. A fürdőben későn jöttünk rá, hogy van szellőztető kapcsoló. Jeleztük, hogy ráírhatnák. Az emeleti szobákban éjszaka nagyon meleg volt. Sajnos nem volt lehetőség a radiátorszelep letekerésére/ nem volt/. Így az ablak kinyitásával abszolút nem környezetbarát módon tudtuk a megfelelő alvási hőmérsékletet biztosítani.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait.

Sajnáljuk, hogy több területen nem voltak elégedettek. Észrevételeit köszönettel fogadtuk, ezek segítenek számunkra szolgáltatásaink fejlesztésében.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a másik épületben található medence több éve nem üzemel.

Bízunk benne, hogy a jövőben lesz lehetőségünk kellemesebb élményt nyújtani Önöknek.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. április 07. kedd, 4.12 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A vacsorák nagyon gyengécskék voltak. Húsvétkor illett volna valami külünlegesebb, ünnepibb ételt tálalniuk. Azért foglaltunk ide, mert két éve is itt töltöttük a húsvéti hosszú hétvégét és volt egy kellemes locsoló bál. Ez az idén elmaradt😞
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Tünde!

Köszönjük visszajelzését.

Sajnáljuk, hogy a vacsorák és a húsvéti programok nem feleltek meg az elvárásaiknak. Észrevételeit köszönettel fogadtuk, és figyelembe vesszük a jövőbeni kínálatunk tervezésénél.

Bízunk benne, hogy lesz még alkalmunk Önöket vendégül látni.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
2026. március 30. hétfő, 2.38 / 5
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Poros bútor, piszkos zuhanyzótálca. Fűtést nem lehetett állítani. Étel: éppen ehető menza szint.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét.

Sajnáljuk a tapasztalt kellemetlenségeket. Kérjük, hogy az esetleges problémákat a helyszínen recepciónkon is jelezze, hogy mielőbb segíthessünk.

Bízunk benne, hogy a jövőben lehetőségünk lesz javítani az Ön benyomásán.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. március 29. vasárnap, 3.75 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
Semmi változás nem volt a reggelinél, minden nap ugyanaz a kinálat !
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Mária!

Köszönjük visszajelzését.

Sajnáljuk a tapasztalt kellemetlenségeket. Észrevételét figyelembe vesszük szolgáltatásaink fejlesztése során.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. március 23. hétfő, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Szép környezet. Könnyű megközelíthetőség. Udvarias személyzet. Bőséges választék. Finom ételek. Rend, tisztaság. Remek gyógyvíz. Kis sétával átjárhatóság a szálloda és a fürdő között. Korrekt árak Köszönjük szépen. Ha tehetjük, megyünk máskor is.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Piroska!

Köszönjük szépen kedves szavait!

Örömmel tölt el minket, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, és jól érezték magukat nálunk. Nagy szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. március 16. hétfő, 4.75 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas szoba
5 éjszakát töltött itt
5 éjszakát töltöttünk a szállóban. Mindennel meg voltunk elégedve!. A személyzet kedves , szolgálatkész, a szobák kényelmesek és tisztak voltak.Átjárás a gyógyfűrdőbe akár napi több alkalommal is biztosított volt. Lényegében minden megvalósúlt ami a tájékoztatóban le volt írva! Az ételek finomak jóízűek voltak. A reggeli választékán lehetne javítani. Összességében elégedetten távoztunk azzal a gondolattal, hogy ide még visszatérünk!
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Vendégünk!

Köszönjük kedves visszajelzését!

Örömmel tölt el minket, hogy elégedetten távoztak, és jól érezték magukat nálunk. Észrevételét a reggeli választékkal kapcsolatban köszönettel fogadtuk, és figyelembe vesszük.

Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. március 13. péntek, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A személyzet kedves, figyelmes a kiszolgálás. A konyha és az ételek is dicséretet érdemelnek, az ételek jó ízűek, bőséges . A nyugodt pihenés biztosított, jó megoldás a fürdőbe biztosított közvetlen átjárás. A wellness részleget nem használtuk. A takarításra kicsit nagyobb figyelmet kellene fordítani.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Vendégünk!

Köszönjük kedves visszajelzését!

Örömmel tölt el minket, hogy jól érezték magukat nálunk, és elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Az észrevételét köszönettel fogadtuk, és figyelembe vesszük.

Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
2026. február 25. szerda, 5.00 / 5
Kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
Csak kinti medence volt.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. április 13. hétfő
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését!

Szeretnénk tájékoztatni, hogy a Rónaszéki Fürdőbe biztosítjuk az átjárást, ahol kültéri termálmedencék, valamint fedett hideg vizes medencék is rendelkezésre állnak.

Szeretettel várjuk vissza Önünket a jövőben is!

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. február 23. hétfő, 4.88 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Minden a várakozásnak megfelelő volt. Visszatérő vendégek vagyunk. Megyünk máskor is.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Nagy örömmel olvastuk, hogy ismét elégedetten távoztak szállodánkból, és hogy visszatérő vendégeink között köszönthetjük Önöket. Köszönjük bizalmukat és kedves szavaikat.

Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!

Üdvözlettel:
Hotel Imperial
, 2026. február 22. vasárnap, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
5 éjszakát töltött itt
Ha csak két éjszakát tölt el ott valaki,akkor a vacsora is jó,mi öt éjszaka voltunk, és nagyon egyhangú volt a reggeli és a vacsora.egyebkent szinte minden tökéletes.nem a mennyiséggel volt baj,mert nem vagyunk nagy etkuek
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Örülünk, hogy szállodánk többi szolgáltatásával elégedett volt. Értékes visszajelzését a konyhai csapattal is megosztjuk, hogy a jövőben változatosabb kínálattal örvendeztethessük meg vendégeinket.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. február 21. szombat, 4.88 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Tágas szoba,kényelmes ágy,rengeteg tv és rádió csatorna,jó meleg szobák,nagy tusoló kabin,elég nagy szekrények a ruháknak,az étteremben finomak a reggelik,valódi sió gyümölcsleveket adnak,a reggelihez.A félpanziós vacsorák is nagyon finomak voltak ,házias finom levesekkel. Az étlapról is rendeltünk,nagyon finomak voltak az ételek,hatalmasak az adagok.Közvetlen átjárás a fürdőbe,fürdőköntös törölközö bekészítve a szobába. Amin változtatnék,a szobában nagyon pici a hűtő,jó volna egy kicsit nagyobb.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük kedves visszajelzését! Örülünk, hogy szobánk és éttermi kínálatunk is elnyerte tetszését.

Várjuk vissza szeretettel!

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. február 10. kedd, 4.88 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Remek 3 nap a hotel Imperiálban, Kiskőrösön"
A párnák elég "lagymatagok" voltak.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését.
Legközelebb kérjük, jelezze igényét a recepción, hogy azonnal tudjunk segíteni a kényelme érdekében.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. február 03. kedd, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Nyugodt hétvége, kellemes pihenés"
Ár/érték arányban nagyon rendben van, nyugodt és kellemes kis szálloda. A menüválasztásos vacsora kicsit szegényes (sok köret, kevés hús), ám de jó ízű volt.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy nyugodt és kellemes pihenésben volt része, és hogy ár/érték arányban is elégedett volt.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. január 29. csütörtök, 4.25 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A vacsora választék silány, mennyiség nagyon kevés. Savanyúságként egy fél uborkát tettek a tányérra. Az éttermet nem fűtötték, csupán a konyha ajtaját hagyták nyitva, de emiatt a ruha borzalmas büdös lett, átvette a főzés folyamán keletkezett szagokat. A szálloda maga tiszta, személyzet kedves.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését. Nagyon sajnáljuk a kellemetlenséget, amit a vacsorával kapcsolatban tapasztalt. Örülünk, hogy a szálloda tisztasága és személyzetünk kedvessége megfelelt Önnek.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
2026. január 28. szerda, 3.62 / 5
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A ételek finomak voltak viszont nem volt elég meleg amikor kihozták.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Sajnáljuk a kellemetlenséget, és köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Örülünk, hogy ízlettek az ételek, és reméljük, hogy a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önt szállodánkban.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. január 20. kedd, 3.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Pihentető napok a gyógyfürdőben."
Tágas volt a szoba, az ágy kényelmes volt, jobb lett volna kétszemélyes matrac. A vacsora menzakaja, a reggeli választékos volt. A gyógyvíz és az uszoda jó volt.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy szobája, a reggeli és a wellness szolgáltatások megfeleltek Önnek. Reméljük, a jövőben ismét vendégül láthatjuk szállodánkban.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2026. január 19. hétfő, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Gyors bejelenkezes mindenhol kedves személyzet
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt a gyors bejelentkezéssel és kollégáink kedvességével.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét szállodánk vendégei között köszönthetjük.

Üdvözlettel:
Hotel Imperial
2026. január 19. hétfő, 3.38 / 5
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Hibátlan gyógyvíz"
Gyógyvíz kiváló, a hotel szaunája kiváló. A tv rossz volt, kicseréltük, nem működött. Hűvösebb volt a szoba, próbáltunk melegebbet varázsolni, mérsékelten sikerült. Az étterem nagyon hideg, törzsvendégek vagyunk, ennek ellenére fogunk még jönni. kisvárost szeretjük. A hotel és az étterem is erős változásokat igényelne sajnos.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy a gyógyvíz, a szauna és a kisváros hangulata megfelelt Önnek, és megtisztel bennünket, hogy törzsvendégként továbbra is visszatér.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
2025. december 31. szerda, 2.25 / 5
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Wellness részleg zárva, félrevezető tájékoztatás a fürdőről"
Wellness részleg zárva volt,nem volt közvetlen átjárás a fűrdőben,pedig a tájékoztatóban az volt írva.A fűrdőben nincs elég pihenőágy és hűvös volt. Az étterem koszos,a függönyök ránézésre több éve nem voltak kimosva.A kávés poharak csorbák és koszosak voltak.Az asztalok egybetolva nem a vendégek kényelmét képviselték.És a dekorációt sem vacsoraidőben kellene felrakni!
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta tapasztalatait. A Rónaszéki Fürdőt minden ajánlatunkban biztosítjuk, sajnáljuk, ha valami félreérthető volt. Örülünk, hogy időt szánt a visszajelzésre.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. december 30. kedd, 3.12 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Fürdő eléggé elavult. Szaunák kapacitása kicsi.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését, és sajnáljuk, ha a fürdő és a szaunák nem feleltek meg elképzeléseinek. Örülünk, hogy időt szánt tapasztalata megosztására.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. december 23. kedd, 4.88 / 5
Fiatal pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A szoba a parkolora nezett,ez meg nem gond,de eleg zajos volt ejszaka
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését, és sajnáljuk, ha a szoba elhelyezkedése miatt éjszaka zajt tapasztalt. Örülünk, hogy időt szánt tapasztalata megosztására.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. december 21. vasárnap, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Prima szálló gayi fûrdò"
A stand fûrdo nem firdò
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy szállodánkkal elégedett volt, és sajnáljuk, ha a fürdő nem felelt meg elképzeléseinek.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. december 11. csütörtök, 4.25 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
5 éjszakát töltött itt
"Minden évben itt leszünk"
A Rónaszéki strand gyógyvize fantasztikus!!!
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük kedves visszajelzését! Nagyon örülünk, hogy a Rónaszéki strand gyógyvize elnyerte tetszését, és megtisztel bennünket, hogy minden évben visszatérnek hozzánk.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. december 01. hétfő, 4.62 / 5
Baráti társaságok
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Nagyon tiszta. A félpanziós ellátás is megfelelő volt. A személyzet kedves , mosolygós. Az eggyetlen negatívum hogy az ajtók elég vekonyak és zajok nagyon behallatszanak a folyosókról és a pihenőrész visszhangja is. Összességében tetszett, és szívesen jövünk máskor is.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy a tisztaság, a félpanziós ellátás és személyzetünk kedvessége megfelelt Önnek. Sajnáljuk a zaj okozta kellemetlenséget, és örömmel várjuk, hogy legközelebb is vendégül láthassuk Önöket.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. december 01. hétfő, 4.00 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Születésnapi ajándék"
A fűrdő megközelítése nem az ajálat szerinti ezt közölni kellene előre. Ettől eltekintve nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. Az étteremben a kiszolgálás jó, az ételek ízletesek és bőségesek.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy kellemes hétvégét töltöttek nálunk, és hogy az éttermi szolgáltatások megfeleltek Önnek.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. november 28. péntek, 5.00 / 5
Baráti társaságok
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Kellemes pihenés az Imperia hotelben❤️"
Rendben volt minden. Jól éreztük magunkat.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük kedves visszajelzését! Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, és reméljük, a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
2025. november 28. péntek, 4.88 / 5
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Jobb wellnessre számítottunk, egy jakuzzi jó lenne. A gyógyfürdőbe való átjárás esőben, hidegben kellemetlen (kültéri)
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Sajnáljuk, ha a wellness szolgáltatások nem feleltek meg teljesen elképzeléseinek. Örülünk, hogy időt szánt tapasztalata megosztására, és reméljük, a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önt.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. november 24. hétfő, 4.38 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Nyugodt hétvége "
Kicsit retro, de rendben van. Az átjárás a fürdőbe -így télen- kicsit karcos, mert nem fedett az átjárás. Az étterem teljesen jó, az étel is finom, házias.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy pihenésük nyugodt volt, és hogy az éttermi kínálat megfelelt Önöknek. Reméljük, a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. november 21. péntek, 3.50 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
A szobában a wc müködése javításra szorúlna!
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Sajnáljuk a kellemetlenséget, és örülünk, hogy időt szánt tapasztalata megosztására.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. november 20. csütörtök, 4.12 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Kellemes hétköznapok a Hotel Imperiálban."
Kedves, udvarias személyzet.Tiszta, hangulatos, meleg szoba, kényelmes ágyakkal.Az étteremben egy kicsit hideg volt minden alkalommal.A reggeli mindhárom nap ugyanaz volt.A menüválasztásos vacsora mindig finom volt, mennyiségre is elegendő.A fürdőbe való átjáráskor igyekezni kellett a hideg miatt. A gyógyvizes medencék nagyon jók 36-38 fokos hőmérséklettel.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy a személyzet, a szoba és a gyógyvizes medencék megfeleltek Önöknek. Reméljük, a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. november 14. péntek, 4.12 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Egy kellemes kikapcsolódás"
A wifi halvány gyenge! A fürdőbe való átjárást lehetne komfortosabbá tenni. Jó a konyha, a személyzet majdnem kiváló.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy a konyha és a személyzet megfelelt Önöknek. Sajnáljuk a kellemetlenséget, és reméljük, a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. november 13. csütörtök, 3.43 / 5
Baráti társaságok
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A szoba kényelmes volt de száritani ezt sok vizes cuccot törölköző köntös fürdőruha esélytelen. Legalábbis senki nem.hozta a tudtunkra.hogy lenne lehetőség Este 7 után se inni se enni nem lehet a szállodában sem vagy a környéken semmi sincs. Jó tudni hogy van egy pizzázó aki házhoz hoz a szállodába ha enne akarsz valamit este. a szállodában wellnes részlegen a medence évek óta nem üzemel .a közvetlen átjárás azt jelenti hogy a hidegben vizesen a strandon keresztül kell menni a medencéhez a szállóhoz. De az étel finom a szakács jól főz a strandon nagy adag gyönyörű tálalás De meghatározott időben kell menni mert a menü hamar elfogy és alacart is csak max 7 ig van. Szóval ez a hely tényleg annak jó aki nem akar este társasággal összeülni enni inni kimozdulni csak pihenni Tomegkozlekedes nincs gyalog kell menni ha beakar valaki menni a városba .
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2026. február 24. kedd
Kedves Vendégünk!

Köszönjük részletes visszajelzését! Örülünk, hogy az étel és a tálalás megfelelt Önöknek, és sajnáljuk, ha a wellness szolgáltatások és az esti lehetőségek nem teljesen feleltek meg elképzeléseiknek. Reméljük, a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Üdvözlettel,
Hotel Imperial
, 2025. november 03. hétfő, 4.38 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Két éjszakára foglaltam a szallast, kellemes napokat töltöttünk el, az étteremben rendkívül kedvesek voltak ,készséggel álltak a rendelkezésünkre ,az idő remek volt a termálfürdő kiváló, valószínűleg vissza térünk köszi szépen
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Imperial Gyógyszálló, Szőke Fanni - Front Office Manager
2025. november 06. csütörtök
Kedves Péter!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk kedves visszajelzését! Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, és külön öröm számunkra, hogy elégedettek voltak éttermünk szolgáltatásaival és a környék kínálta lehetőségekkel. Várjuk Önöket szeretettel vissza a Hotel Imperialba egy következő pihentető alkalomra!

Üdvözlettel:
Hotel Imperial csapata
Csomagok már 17 450 Ft / fő / éjtől! >>
Kedves Látogatónk!
Kérdés - válasz formában próbálunk segíteni abban, hogy teljes képet kapj az oldalunkon szereplő értékelések írásáról, kikerüléséről, pontszámokról... Ha nem kaptál mindenre választ, keress minket bátran!
Gyakori kérdések
bezár PROFILOM
FoglalásaimAjánlatkéréseimÉrtékeléseimKedvenceimBeállításokBejelentkezésKijelentkezés

Információ: (06 1) 457 8450

FacebookYoutubeInstagram