Hotel Bellevue, Esztergom - értékelések, vélemények
A szállásértékeléseket olyan vendégek írták, akik a Szállásvadászon foglaltak és már kipróbálták ezt a szálláshelyet. Tudj meg többet az értékelésekről!
Hotel Bellevue, Esztergom >>
4.05 / 5
JÓ
4506
vélemény
vélemény
4.57
Személyzet
4.00
Tisztaság
4.08
Ár / érték arány
3.68
Kényelem
(szoba)
(szoba)
4.02
Szolgáltatások
4.02
Étkezés
4.41
Elhelyezkedés
A kijelzett pontszámokat az elmúlt 12 hónap értékelései alapján (60 darab) számoltuk ki.
Tematikus vélemény összefoglalók
Panoráma és természeti környezetWellness és spa élményekKonyha és éttermi élménySzemélyzet és kiszolgálásCsend, pihenés és kikapcsolódásCsalád- és kutyabarát szolgáltatásokÉpület hangulata és belső terekKirándulások és elhelyezkedés
Vélemények, értékelések
István, 2026. június 22. hétfő, 4.88 / 5
Fiatal pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Nem tudnék olyan dolgot kiemelni amivel elegedetlen voltam.Tökéletesen megfelelt a szállás minden szempontból.
Csepregi László, 2026. június 22. hétfő, 4.62 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Remek volt ! Meg a fecskék is tetszettek.
Csilla, 2026. június 22. hétfő, 4.38 / 5
Egyéni utazó
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A fürdőszoba ajtó nem záródik.A bejárati ajtók nem hang és fényszigeteltek.a wc ben a viznyomás nagyon gyenge.
György, 2026. június 20. szombat, 3.75 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Az élménymedence korlátja mozog. Az élménymedencében alig van ülőhely. A gyerekmedencében nagyon hiányzik egy kis csúzda. A kerben az itt-ott lévő gazokat ki kellene húzni. A kerti szökőkút túlfolyása nem esztétikus. Az első két észrevételemet távozáskor elmondtam a recepciós hölgynek, de ez látszóla hidegen hagyta (köszönjük az észrevételeit - vagy valami!)
Imre, 2026. június 20. szombat, 3.50 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
A személyzet kedves. Tiszta törölközőért, és wc papírért szólni kellett, utóbbit sajnos így sem kaptuk meg. A párna az ágyban, már kidobni való lenni.
Enikő, 2026. június 18. csütörtök, 5.00 / 5
Kisgyerekes család
Standard kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
Nemrég töltöttünk el 3 éjszakát félpanziós ellátással az esztergomi Bellevue Hotelben. Annyira jól éreztük magunkat, hogy még egy éjszakával meghosszabbítottuk a pihenésünket. Már ez önmagában mindent elmond arról, mennyire elégedettek voltunk. A szálloda csodálatos környezetben helyezkedik el, a kilátás egyszerűen lenyűgöző,a teraszról nagyszerű panoráma nyílik a Dunára,a környező hegyekre. A szoba,fürdőszoba tiszta kényelmes, csendes,a wellness részleg pedig tökéletes kikapcsolódást nyújtott. A félpanziós ellátás bőséges és változatos volt, minden étkezés során finom, ízletes fogások közül választhattunk. Külön szeretnénk kiemelni a személyzet kedvességét és segítőkészségét, mindenki mosolygós és figyelmes volt, ami még kellemesebbé tette az ott töltött időt. Ritkán fordul elő, hogy egy nyaralást meghosszabbítunk, de itt annyira jól éreztük magunkat, hogy nem volt kérdés, maradunk még egy napot. Mindenkinek szívből ajánljuk a Bellevue Hotelt, aki nyugodt, igényes környezetben szeretne pihenni. Biztosan visszatérünk még!
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 19. péntek
2026. június 19. péntek
Kedves Enikő!
Hálásan köszönjük a szívből jövő, részletes értékelését és a maximális pontszámokat!
Nagy örömmel olvastuk, hogy ennyire kellemesen telt az Önök pihenése szállodánkban, és külön megtiszteltetés számunkra, hogy az eredetileg tervezett tartózkodásukat egy további éjszakával meghosszabbították. Számunkra ez az egyik legnagyobb elismerés, hiszen azt jelzi, hogy valóban sikerült hozzájárulnunk a tökéletes kikapcsolódáshoz.
Örömmel tölt el bennünket, hogy elnyerte tetszésüket szállodánk elhelyezkedése, a Dunára és a környező hegyekre nyíló panoráma, valamint a szobák kényelme és tisztasága. Külön köszönjük, hogy wellnessrészlegünket és félpanziós kínálatunkat is kiemelte, hiszen munkatársaink nap mint nap azon dolgoznak, hogy vendégeink számára minőségi szolgáltatást és emlékezetes élményeket nyújtsanak.
Különösen büszkék vagyunk arra, hogy személyzetünk kedvességét, figyelmességét és segítőkészségét ilyen elismerő szavakkal méltatta. Visszajelzését örömmel továbbítjuk kollégáinknak, akik számára ez mindig nagy motivációt jelent.
Köszönjük ajánlását és bizalmát! Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket egy újabb pihentető kikapcsolódás alkalmával.
Szeretettel várjuk vissza!
Hálásan köszönjük a szívből jövő, részletes értékelését és a maximális pontszámokat!
Nagy örömmel olvastuk, hogy ennyire kellemesen telt az Önök pihenése szállodánkban, és külön megtiszteltetés számunkra, hogy az eredetileg tervezett tartózkodásukat egy további éjszakával meghosszabbították. Számunkra ez az egyik legnagyobb elismerés, hiszen azt jelzi, hogy valóban sikerült hozzájárulnunk a tökéletes kikapcsolódáshoz.
Örömmel tölt el bennünket, hogy elnyerte tetszésüket szállodánk elhelyezkedése, a Dunára és a környező hegyekre nyíló panoráma, valamint a szobák kényelme és tisztasága. Külön köszönjük, hogy wellnessrészlegünket és félpanziós kínálatunkat is kiemelte, hiszen munkatársaink nap mint nap azon dolgoznak, hogy vendégeink számára minőségi szolgáltatást és emlékezetes élményeket nyújtsanak.
Különösen büszkék vagyunk arra, hogy személyzetünk kedvességét, figyelmességét és segítőkészségét ilyen elismerő szavakkal méltatta. Visszajelzését örömmel továbbítjuk kollégáinknak, akik számára ez mindig nagy motivációt jelent.
Köszönjük ajánlását és bizalmát! Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket egy újabb pihentető kikapcsolódás alkalmával.
Szeretettel várjuk vissza!
2026. június 16. kedd, 5.00 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Gyönyörű a szállida.Nagyon jó a wellnes része.Szép a kilátás az étteremből és a szobánkhoz tartozó teraszról.A személyzet kedves és figyelmes.Jól éreztük magunkat.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 19. péntek
2026. június 19. péntek
Kedves Vendégünk!
Hálásan köszönjük a maximális értékelést és kedves szavait!
Nagy öröm számunkra, hogy jól érezték magukat szállodánkban, és elégedettek voltak wellnessrészlegünkkel, a csodálatos panorámával, valamint szobájuk teraszáról nyíló kilátással. Külön köszönjük, hogy kiemelte munkatársaink kedvességét és figyelmességét – elismerő szavait örömmel továbbítjuk számukra.
Mindig öröm számunkra, amikor vendégeink kellemes élményekkel távoznak, és visszajelzésük megerősít bennünket abban, hogy érdemes nap mint nap a lehető legjobb szolgáltatást nyújtanunk.
Köszönjük, hogy minket választottak, és bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Hálásan köszönjük a maximális értékelést és kedves szavait!
Nagy öröm számunkra, hogy jól érezték magukat szállodánkban, és elégedettek voltak wellnessrészlegünkkel, a csodálatos panorámával, valamint szobájuk teraszáról nyíló kilátással. Külön köszönjük, hogy kiemelte munkatársaink kedvességét és figyelmességét – elismerő szavait örömmel továbbítjuk számukra.
Mindig öröm számunkra, amikor vendégeink kellemes élményekkel távoznak, és visszajelzésük megerősít bennünket abban, hogy érdemes nap mint nap a lehető legjobb szolgáltatást nyújtanunk.
Köszönjük, hogy minket választottak, és bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket!
János Zsolt , 2026. június 15. hétfő, 2.38 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Felejthető hétvége "
Szoba : alacsony ágy szakadt és kifeküdt matraccal. Hangos hűtő, gyatra tv adás, wc nehezen öblít, fürdőszoba padlólap fuga hiányos sérti a talpat. Wellness kérni kell hogy egyes funkciót kapcsolnak be mert amúgy nem automatikusan működik. Étkezés sütemény nincs. Gyümölcs íztelen, nem friss. Nincs automatikusan benne a fürdő köpeny külön 1000 Ft/fő. Évről évre gyengül nem csoda hogy néha be is zárják. Egyedüli előnye hogy szép helyen van és több hely is közel van hozzá. Dobogókő, Visegrád, Esztergom, A mi kis falunk. Szóval legközelebb ide nem jövi.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 19. péntek
2026. június 19. péntek
Kedves János Zsolt!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait.
Sajnálattal olvastuk, hogy az itt-tartózkodásuk nem felelt meg az elvárásaiknak, és több olyan körülményt is tapasztaltak, amelyek rontották a pihenés élményét. Észrevételeit köszönettel vettük, és továbbítottuk az érintett részlegek felé, hogy az említett problémákat megvizsgálhassuk és a szükséges intézkedéseket megtehessük.
Ugyanakkor örülünk, hogy szállodánk elhelyezkedését és a környék látnivalóit pozitívan értékelte. Valóban szerencsések vagyunk, hogy ilyen természeti és kulturális értékek közelében fogadhatjuk vendégeinket.
Köszönjük őszinte visszajelzését, hiszen ezek segítenek bennünket szolgáltatásaink fejlesztésében. Sajnáljuk, hogy ezúttal nem tudtunk maradéktalanul megfelelni az elvárásainak, és bízunk benne, hogy a jövőben lehetőségünk nyílik egy kedvezőbb benyomást kialakítani szállodánkról.
Üdvözlettel:
A Bellevue Hotel csapata
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait.
Sajnálattal olvastuk, hogy az itt-tartózkodásuk nem felelt meg az elvárásaiknak, és több olyan körülményt is tapasztaltak, amelyek rontották a pihenés élményét. Észrevételeit köszönettel vettük, és továbbítottuk az érintett részlegek felé, hogy az említett problémákat megvizsgálhassuk és a szükséges intézkedéseket megtehessük.
Ugyanakkor örülünk, hogy szállodánk elhelyezkedését és a környék látnivalóit pozitívan értékelte. Valóban szerencsések vagyunk, hogy ilyen természeti és kulturális értékek közelében fogadhatjuk vendégeinket.
Köszönjük őszinte visszajelzését, hiszen ezek segítenek bennünket szolgáltatásaink fejlesztésében. Sajnáljuk, hogy ezúttal nem tudtunk maradéktalanul megfelelni az elvárásainak, és bízunk benne, hogy a jövőben lehetőségünk nyílik egy kedvezőbb benyomást kialakítani szállodánkról.
Üdvözlettel:
A Bellevue Hotel csapata
2026. június 15. hétfő, 2.50 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A vacsorához még egy kancsó vizet sem lehet kérni, mikor fulladozol a száraz rántott húsban. Mindenért fizetni kell pl.: 1 köntöst kértünk a szobához, 2- őt fizettettek meg velünk, a kijelentkezéskor neked kell lecipelned a köntöst és a törölközőt.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 19. péntek
2026. június 19. péntek
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait.
Sajnáljuk, hogy tartózkodásuk során több olyan körülménnyel is találkoztak, amelyek nem feleltek meg az elvárásaiknak. Észrevételeit az étkezéssel, valamint szolgáltatásaink igénybevételével kapcsolatban köszönettel vettük, és továbbítottuk az illetékes részlegek felé.
Vendégeink visszajelzései fontosak számunkra, hiszen ezek segítenek szolgáltatásaink folyamatos fejlesztésében.
Köszönjük, hogy szállodánkat választották, és bízunk benne, hogy a jövőben lehetőségünk lesz kedvezőbb élményt nyújtani Önöknek.
Üdvözlettel:
A Bellevue Hotel csapata
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait.
Sajnáljuk, hogy tartózkodásuk során több olyan körülménnyel is találkoztak, amelyek nem feleltek meg az elvárásaiknak. Észrevételeit az étkezéssel, valamint szolgáltatásaink igénybevételével kapcsolatban köszönettel vettük, és továbbítottuk az illetékes részlegek felé.
Vendégeink visszajelzései fontosak számunkra, hiszen ezek segítenek szolgáltatásaink folyamatos fejlesztésében.
Köszönjük, hogy szállodánkat választották, és bízunk benne, hogy a jövőben lehetőségünk lesz kedvezőbb élményt nyújtani Önöknek.
Üdvözlettel:
A Bellevue Hotel csapata
Fábián Attila, 2026. június 14. vasárnap, 3.00 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"A hirdetésénél kevesebbet nyujt."
A szálloda megközelítése különösen gurulós böröndökkel a lépcsőn nehézkes arról meg, hogy a gépkocsifelhajtón is lehetne a megközelités semilyen tájékoztatás sincs. A szobáról csak anyit: az egyi ablak tisztitásra szorult volna, sok hangya volt a fürdöszobában,a toalettet éjszaka többször nem lehetett használni mert nem töltötte fel a tartályt, de viszont hangos zörejt azt produkált, az ottartozkodásunk allatt a hulladéktárolókat egyszer sem üritették ki. A személyzet akikkel kapcsolatba kerültünk nagyon segitőkészek és udvariasak volltak.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 19. péntek
2026. június 19. péntek
Kedves Fábián Attila!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk részletes visszajelzését.
Sajnáljuk, hogy több területen is nem az elvárásaiknak megfelelő élményt nyújtott a tartózkodásuk. Észrevételeit a szoba állapotával, a karbantartási és tisztasági kérdésekkel, valamint a megközelíthetőséggel kapcsolatban köszönettel vettük, és továbbítottuk az illetékes részlegek felé kivizsgálás és javítás céljából.
Ugyanakkor külön öröm számunkra, hogy munkatársaink segítőkészségét és udvariasságát pozitívan értékelte – visszajelzését örömmel megosztjuk a csapattal.
Köszönjük, hogy szállodánkat választotta, és bízunk benne, hogy a jövőben lehetőségünk lesz egy kedvezőbb benyomást nyújtani Önöknek.
Üdvözlettel:
A Bellevue Hotel csapata
Köszönjük, hogy megosztotta velünk részletes visszajelzését.
Sajnáljuk, hogy több területen is nem az elvárásaiknak megfelelő élményt nyújtott a tartózkodásuk. Észrevételeit a szoba állapotával, a karbantartási és tisztasági kérdésekkel, valamint a megközelíthetőséggel kapcsolatban köszönettel vettük, és továbbítottuk az illetékes részlegek felé kivizsgálás és javítás céljából.
Ugyanakkor külön öröm számunkra, hogy munkatársaink segítőkészségét és udvariasságát pozitívan értékelte – visszajelzését örömmel megosztjuk a csapattal.
Köszönjük, hogy szállodánkat választotta, és bízunk benne, hogy a jövőben lehetőségünk lesz egy kedvezőbb benyomást nyújtani Önöknek.
Üdvözlettel:
A Bellevue Hotel csapata
Éva, 2026. június 13. szombat, 3.75 / 5
Baráti társaságok
Standard kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"A szálloda és a kilátás csodálatos."
A személyzet kifogástalan ..... Nem tetszett , hogy az előleg befizetése után közölték , hogy a kinti medence nem áll a vendégek rendelkezésére. Az alapvető dolgokról nem beszélve, hogy víz inkább nem volt mind volt. A tetőtéri ablakon nincs szúnyogháló, a klíma működött de sajnos inkább meleg levegőt fújt . értem én , hogy tulajdonos váltás történt de ez nem tartozik a vendégekre. Amit a honlapukon hirdetnek az nem egészen fedi a valóságot. Ez az én véleményem .Többször voltam már a szállodában azért is vágytam vissza, de most már nem vágyok vissza.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 19. péntek
2026. június 19. péntek
Kedves Éva!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk részletes véleményét, és hogy korábbi látogatásai után ismét szállodánkat választotta.
Sajnálattal olvastuk, hogy ezúttal több szolgáltatásunkkal kapcsolatban csalódást tapasztalt. Észrevételeit a medence elérhetőségével, a szoba felszereltségével és a klimatizálással kapcsolatban köszönettel vettük, és továbbítottuk az illetékes részlegek felé kivizsgálás céljából.
Ugyanakkor külön öröm számunkra, hogy munkatársaink munkáját ezúttal is kifogástalannak értékelte. Ezt a visszajelzést nagyra értékeljük, és megosztjuk kollégáinkkal is.
Köszönjük őszinte észrevételeit, amelyek segítik szolgáltatásaink fejlesztését. Sajnáljuk, hogy ez az alkalom nem tudta azt az élményt nyújtani, amelyet korábbi látogatásai során megszokott, és bízunk benne, hogy a jövőben lesz lehetőségünk egy kedvezőbb benyomást kialakítani.
Üdvözlettel:
A Bellevue Hotel csapata
Köszönjük, hogy megosztotta velünk részletes véleményét, és hogy korábbi látogatásai után ismét szállodánkat választotta.
Sajnálattal olvastuk, hogy ezúttal több szolgáltatásunkkal kapcsolatban csalódást tapasztalt. Észrevételeit a medence elérhetőségével, a szoba felszereltségével és a klimatizálással kapcsolatban köszönettel vettük, és továbbítottuk az illetékes részlegek felé kivizsgálás céljából.
Ugyanakkor külön öröm számunkra, hogy munkatársaink munkáját ezúttal is kifogástalannak értékelte. Ezt a visszajelzést nagyra értékeljük, és megosztjuk kollégáinkkal is.
Köszönjük őszinte észrevételeit, amelyek segítik szolgáltatásaink fejlesztését. Sajnáljuk, hogy ez az alkalom nem tudta azt az élményt nyújtani, amelyet korábbi látogatásai során megszokott, és bízunk benne, hogy a jövőben lesz lehetőségünk egy kedvezőbb benyomást kialakítani.
Üdvözlettel:
A Bellevue Hotel csapata
2026. június 13. szombat, 5.00 / 5
Fiatal pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Minden rendben vol!
József, 2026. június 12. péntek, 3.62 / 5
Idősebb pár
Superior kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A tisztaság hagy némi kívánnivalót, még a figyelmetlenség. Mi nagyon rossz élménnyel jöttünk haza, erős gyomorrontással az utolsó napon.
Jenő, 2026. június 12. péntek, 2.00 / 5
Idősebb pár
Superior kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
5 éve voltunk előszőr,majd 2 éve másodszor és most harmadszor,Sajnos láványos negatív romlást tapasztaltunk.Nem olyan szobát kaptunk,mint amit választottunk,a reklamációt követően próbáltak másikat szobát felajánlani,de az is borzasztó volt. A szoba dohos és koszos volt, a klima nem működött.Az üdvözlő ital elmaradt.Az utólsó napon elkaptam egy vírust / hányás és hasmenés/ a vendégek közül sokan panaszkodtak hasonló tünetekre,jeleztük a vezetőség felé a tapasztaltakat, a magyarázat szánalmas volt.
2026. június 11. csütörtök, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Standard kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Ízlésesen berendezett szoba, nagyon kedves személyzet.Kitűnő a wellness részleg.Az egész szálloda családias gyönyörű a kilátás és a berendezés.Jó szívvel ajánlom mindenkinek!😊
2026. június 10. szerda, 3.25 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Ami tetszett: Kényelmes, széles ágyak; kedves személyzet, jó wellness Ami nem tetszett: Az előtérben a kanapék kárpitozása fekete a kosztól, a tetőtéri szobából semmilyen kilátás nincs. Az étkezésnél a reggelihez nincs gyümölcs, csak a vacsoránál lehet(ne) gyümölcsöt fogyasztani.
2026. június 07. vasárnap, 3.88 / 5
Idősebb pár
Superior kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A szoba annyiban nem tetszett, hogy attól, hogy összetolnak két heverőt, még nem lesz franciaágy belőle. A két matrac állandóan szétcsúszott és minden beesett közéjük. Ez kényelmetlen volt, nem is kicsit. A következő a párna, ami semennyire sem volt kényelmes. A harmadik pedig a tv csatornák választéka, mármint a magyar nyelvűek. A gyerekeknek volt mese csatorna, az rendben is van, de a felnőttek számára silány volt a választék. Nem volt egy filmcsatorna (Mozi+, Film+, stb.), nem volt semmilyen tudományos csatorna sem (Viasat, Natgeo, Discovery, stb) vagy legalább egy olyan adó ahol szórakoztató műsorok vannak. Ez nagyon lehúzta nálam is és a férjemnél is az értékelést. Ezeken a dolgokon kellene javítani, minden más rendben volt.
Ferencné, 2026. június 05. péntek, 3.50 / 5
Baráti társaságok
Háromágyas szoba
5 éjszakát töltött itt
Nagyon szép környezetben egy közepes minőségű szálloda. Látszik minden téren hogy az utobbi 10 évben semmit nem fordítottak rá. Tetőtéri fullasztó szoba ,rohadt meleg ,szúnyogháló rossz ezért ablakot nem lehet nyitni és persze a légkondi sem működött. A wellnes szép tágas viszont sok élmény lehetőség hol működött hol nem, a külső medencét nem lehetett használni. A konyha megfelelő választékkal és jó minőséggel meg kedves személyzettel működött.
Tamás, 2026. június 05. péntek, 4.38 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Tv vsatornák száma nagyon kevés.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Hopka Emese - sales manager
2026. június 05. péntek
2026. június 05. péntek
Kedves Tamás!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét, és hogy szállodánkat választotta pihenése helyszínéül.
Örömmel olvastuk, hogy személyzetünket, tisztaságunkat és szolgáltatásainkat magasra értékelte. Külön köszönjük a pozitív visszajelzést munkatársaink felé.
Sajnálattal értesültünk arról, hogy a televíziós csatornakínálatot szűkösnek találta. Észrevételét köszönettel fogadjuk, és továbbítjuk az illetékes részlegnek, hogy a jövőbeni fejlesztések során figyelembe vehessük.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégeink között üdvözölhetjük, és még kellemesebb élményt nyújthatunk Önöknek.
Üdvözlettel: Bellevue Hotel Csapata
Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét, és hogy szállodánkat választotta pihenése helyszínéül.
Örömmel olvastuk, hogy személyzetünket, tisztaságunkat és szolgáltatásainkat magasra értékelte. Külön köszönjük a pozitív visszajelzést munkatársaink felé.
Sajnálattal értesültünk arról, hogy a televíziós csatornakínálatot szűkösnek találta. Észrevételét köszönettel fogadjuk, és továbbítjuk az illetékes részlegnek, hogy a jövőbeni fejlesztések során figyelembe vehessük.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégeink között üdvözölhetjük, és még kellemesebb élményt nyújthatunk Önöknek.
Üdvözlettel: Bellevue Hotel Csapata
István, 2026. június 03. szerda, 4.88 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Az ebéd választék, csak sültek voltak, semmi pörkölt, vagy szaftosak nem volt!
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 05. péntek
2026. június 05. péntek
Kedves István!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk a tapasztalatait! Nagyon örülünk, hogy a szálloda tisztaságával, a személyzettel, a szobák kényelmével és a szolgáltatásainkkal maximálisan elégedettek voltak.
Sajnáljuk, hogy az ebédidőben talált választék nem teljesen felelt meg az ízlésüknek. Szeretnénk jelezni, hogy ebédidőben szűkített a’la carte kínálatunkkal várjuk Vendégeinket. Visszajelzésüket mindenesetre nagyon köszönjük, és továbbítjuk az illetékes részleg vezetőinek, hogy a jövőben még jobban odafigyelhessünk az ilyen jellegű igényekre is.
Reméljük, hogy a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket, és legközelebb már az étkezések terén is teljes lesz az elégedettségük!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk a tapasztalatait! Nagyon örülünk, hogy a szálloda tisztaságával, a személyzettel, a szobák kényelmével és a szolgáltatásainkkal maximálisan elégedettek voltak.
Sajnáljuk, hogy az ebédidőben talált választék nem teljesen felelt meg az ízlésüknek. Szeretnénk jelezni, hogy ebédidőben szűkített a’la carte kínálatunkkal várjuk Vendégeinket. Visszajelzésüket mindenesetre nagyon köszönjük, és továbbítjuk az illetékes részleg vezetőinek, hogy a jövőben még jobban odafigyelhessünk az ilyen jellegű igényekre is.
Reméljük, hogy a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket, és legközelebb már az étkezések terén is teljes lesz az elégedettségük!
Zsemlye Károlyné, 2026. június 03. szerda, 5.00 / 5
Baráti társaságok
Standard kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Minden nagyon jó volt finom ételek figyelmes jó kiszolgálás
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 05. péntek
2026. június 05. péntek
Kedves Zsemlye Károlyné!
Köszönjük szépen a fantasztikus értékelést!
Külön öröm számunkra, hogy a baráti társasággal eltöltött 3 éjszaka alatt mindennel maximálisan elégedettek voltak, és kiemelték a finom ételeket, valamint a figyelmes kiszolgálást. Az ilyen visszajelzések adják a legnagyobb motivációt a csapatunknak.
Reméljük, hogy a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket egy újabb felhőtlen pihenésre!
Köszönjük szépen a fantasztikus értékelést!
Külön öröm számunkra, hogy a baráti társasággal eltöltött 3 éjszaka alatt mindennel maximálisan elégedettek voltak, és kiemelték a finom ételeket, valamint a figyelmes kiszolgálást. Az ilyen visszajelzések adják a legnagyobb motivációt a csapatunknak.
Reméljük, hogy a jövőben ismét vendégül láthatjuk Önöket egy újabb felhőtlen pihenésre!
Kornél , 2026. június 01. hétfő, 4.75 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A szobai zuhanyzot nem lehetett használni,mindenhol fojt a víz ! Nem volt kapaszkodó a kádbol veszélyes volt kilépni! Eddig ahol jártunk mindenhol volt 2 törölköző itt csak egy keztörlő! A wellness részleg kiváló volt!
2026. május 30. szombat, 4.50 / 5
Idősebb pár
Superior kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
A légkondi müködése,csak zúgot de nem hutött!
Kótai, 2026. május 28. csütörtök, 4.00 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
1 éjszakát töltött itt
Szép volt az épüler a kilátás.Tetszet a belső stílus ,nyugodt és barátságos hangulatot árasztott minden.Hátrány nem működött a klíma nagyon meleg volt a szoba.
Zoltán , 2026. május 28. csütörtök, 4.12 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
A légkondi sajnos nem működött,az ablakot nem lehetett bukóra nyitni,a WC nem lehetett normálisan lehúzni.
Márta, 2026. május 27. szerda, 4.62 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Konnyen megközelíthető, vendégbarát környezet, kiváló ételek és személyzet, kifogástalan wellness szolgáltatások, remek kávé. Talán a Duna közelségét lehetne jobban kihasználni, ha mód van rá, kialakítani a Duna-part közvetlen megközelítését, séta lehetőséget a vízparton.
Sándor, 2026. május 27. szerda, 4.50 / 5
Egyéni utazó
Superior kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A kültérimedencét nem nyitották meg .05.19.-én
Krajczár István, 2026. május 27. szerda, 3.75 / 5
Idősebb pár
Superior kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Ez volt az egyetlen szálláshely eddig, ahol a szobát 3-órától lehet elfoglalni. és fél 11-ig el kell hagyni. Másfél órát ültünk a recepción mivel a szoba nem volt kész. Sajnos Budapestről a kanyargós 11-es főúton nem lehet az érkezést kiszámolni. A TV délutántól másnap délelőttig nem üzemelt. 3 medencéből csak 2 volt használható. Tisztelettel: Krajczár István
Ádám, 2026. május 26. kedd, 2.50 / 5
Fiatal pár
Standard kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A szobaban nem volt se minibar,sem hűtő nem műkodott a klìma,es a wellnes részlegben a jacuzzit tisztitani kellett volna,mert szennyezett volt.
Töreki János, 2026. május 24. vasárnap, 4.75 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Zuhanykabin egyik szárnya a leesés hatátrán volt. (105-ös szoba) TV nem működött. (Nincs jel, vagy gyenge. )
Hajnalka, 2026. május 21. csütörtök, 4.00 / 5
Fiatal pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Kellemes hely, nem voltak sokan , a wellnes jó volt csak a nagy medencét pont akkor engedték le. Szép helyen van , gyönyörű a panoráma. Sajnos a reggeli ugyan az volt . Ár értékben jó. A tévé csatornák alapok. Kicsit lehetne bővíteni.
Sándor, 2026. május 18. hétfő, 2.25 / 5
Fiatal pár
Standard kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Hiányoltam a vegetáriánus ételeket!Lehetne a cukrosoknaknis több választék! A medence víze nem volt megefelően meleg! A falak omladoznak a szobában a szőnyeg elválik a faltol! Az előzö vendégeknek ottmaradt szemetük az éjjeli szekrény mögött! 21 órai bár zárás szerintem egy kicsit korai, és hiányos a választék! A tv csatornák nagyon gyenge a felhozatal túl sok a külföldi adó én úgy gondolom Magyarországon vagyunk és nem külföldön!
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 19. péntek
2026. június 19. péntek
Kedves Sándor!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, és hogy értékelte szállodánk szolgáltatásait.
Sajnálattal olvastuk, hogy több területen sem feleltek meg szolgáltatásaink az elvárásainak. Köszönjük, hogy felhívta figyelmünket az étkezéssel, a wellnessrészleggel, valamint a szoba állapotával és tisztaságával kapcsolatos észrevételekre. Visszajelzését továbbítottuk az érintett részlegek felé, hogy a szükséges ellenőrzések és fejlesztések megtörténhessenek.
A vegetáriánus, illetve speciális étrendet igénylő vendégeink számára igyekszünk megfelelő alternatívákat biztosítani. Kérjük, hogy az esetleges ételérzékenységeket, allergiákat vagy egyéb speciális étkezési igényeket lehetőség szerint már a foglaláskor, illetve érkezés előtt jelezzék felénk, hogy kollégáink felkészülten tudjanak gondoskodni a megfelelő kínálatról.
Köszönjük észrevételeit a bár nyitvatartásával, italválasztékával és a televíziós csatornakínálattal kapcsolatban is. Az ilyen jellegű visszajelzések segítséget nyújtanak számunkra szolgáltatásaink folyamatos fejlesztésében.
Örülünk ugyanakkor, hogy szállodánk elhelyezkedését kedvezően értékelte. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégeink között köszönthetjük, és egy kellemesebb élményt nyújthatunk Önöknek.
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, és hogy értékelte szállodánk szolgáltatásait.
Sajnálattal olvastuk, hogy több területen sem feleltek meg szolgáltatásaink az elvárásainak. Köszönjük, hogy felhívta figyelmünket az étkezéssel, a wellnessrészleggel, valamint a szoba állapotával és tisztaságával kapcsolatos észrevételekre. Visszajelzését továbbítottuk az érintett részlegek felé, hogy a szükséges ellenőrzések és fejlesztések megtörténhessenek.
A vegetáriánus, illetve speciális étrendet igénylő vendégeink számára igyekszünk megfelelő alternatívákat biztosítani. Kérjük, hogy az esetleges ételérzékenységeket, allergiákat vagy egyéb speciális étkezési igényeket lehetőség szerint már a foglaláskor, illetve érkezés előtt jelezzék felénk, hogy kollégáink felkészülten tudjanak gondoskodni a megfelelő kínálatról.
Köszönjük észrevételeit a bár nyitvatartásával, italválasztékával és a televíziós csatornakínálattal kapcsolatban is. Az ilyen jellegű visszajelzések segítséget nyújtanak számunkra szolgáltatásaink folyamatos fejlesztésében.
Örülünk ugyanakkor, hogy szállodánk elhelyezkedését kedvezően értékelte. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégeink között köszönthetjük, és egy kellemesebb élményt nyújthatunk Önöknek.
Attila, 2026. május 06. szerda, 3.62 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Nem tájékoztattak előre, hogy engedélyek hiányában semmilyen alkoholos italt nem lehet felszolgálni( jól esett volna vacsora után egy pohár bor)!Reggelikor az 5. tányér volt tiszta, az előző 4 db.-on ott volt az előző esti vacsora maradvány rászáradva( rizs)megjegyzem láttam , hogy a félretett tányérokat a felszolgáló megmutatta a konyhán, amin igen csak csodálkoztak! Mosogató gép nem hagy ilyen munkát maga után!! Az éttermi választék szerény, de a 3*-hoz megfelelő.A WC öblítő szinte használhatatlan- a víz spórolás miatt( nyomás nincs alig enged ki vizet) inkább az első emeleti közöst használtuk-( de lehet , hogy ez csak nyomás probléma a tetőtéri szobában), valamint éjszaka zavaró a tartály hangja, a szinte cseppenkénti feltöltés miatt!Remélhetőleg a tulajdonosváltást követően , újra nem lesznek ilyen problémák, mert 10 éve- amikor utoljára a szállodában voltunk- nem tapasztaltunk ilyen dolgokat!Még egy dolog! Sehol sem tapasztaltam olyan dolgot, hogy kijelentkezésnél "felmálházva" kell lemenni a recepcióra, mert le kell vinni a fürdőköpenyeket ( amit meg is értek, bár azt nem , hogy miért kell a köpenyek használatukért fizetni, ha a szállodát Wellnessel hirdetik), és az összes törölközőt. Kérdem ez önkiszolgáló üzemmód, mert akkor evés előtt el is mosogathatna magának a vendég , hogy tiszta étkészlet álljon rendelkezésére!Reméljük-idővel visszaállnak a régi - 10 évvel ezelőtti színvonalra.A szálloda központtól való távolsága, a gyalogút hiánya indokolna reggeli után, és vacsora előtt egy transzferes mikrobuszt Esztergom központjába.Marketing szempontjából akár ingyen is- mivel a recepció tájékoztatása szerint Esztergomban is vannak taxis hiénák, akik a szállodából 5000 forint helyett 8000 forintért akarnak szállóvendéget bevinni a belvárosba.Munkájukhoz sok sikert, remélem segítettem feltárni azokat a dolgokat, melyeken javítani kellene.
Gyuláné, 2026. május 04. hétfő, 3.12 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A szoba sajnos pont a hegyoldalban volt,tetőtéri ablakkal,ami nagyon koszos volt! Kilátás semmi.! A Wellnes-ben a víz lehetett volna kicsit melegebb,és kicsit barátságosabb! Például 1-2 virággal fel lehetne dobni! Az étteremben az étel sajnos elég langyos volt,és nem volt igazán változatos. A vacsoránál,és az egész ott tartózkodásunk alatt,nem szolgáltak fel szeszes italt.mert nem volt engedelyük rá! Fürdőköntös használatáért külön kellett fizetni,ami nem sok,de szerintem bele kéne hogy férjen a számlába.A portás,és a felszolgálók nagyon udvarias,segítőkészek voltak. Ennek ellenére szerintem kicsit túl van árazva a szálloda,nem volt még az ár- érték arány.
A SZÁLLÁSHELY VÁLASZA
Hotel Bellevue, Salamon Emese - front office manager
2026. június 19. péntek
2026. június 19. péntek
Kedves Gyuláné!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, és hogy szállodánkat választotta pihenése helyszínéül.
Sajnálattal olvastuk, hogy több szolgáltatásunkkal kapcsolatban nem volt maradéktalanul elégedett. Elnézést kérünk a szoba elhelyezkedésével, az ablak tisztaságával, valamint a wellness-részleg és az éttermi kínálat kapcsán szerzett kellemetlen benyomásokért. Észrevételeit továbbítottuk az érintett részlegek felé, hogy a jövőben javíthassunk szolgáltatásaink színvonalán.
Az alkoholfelszolgálással kapcsolatos észrevételét is köszönjük, megértjük, hogy ez kellemetlenséget okozhatott az itt-tartózkodásuk során. A fürdőköntös használatával és az ár-érték aránnyal kapcsolatos véleményét szintén figyelembe vesszük fejlesztéseink tervezésekor.
Ugyanakkor örömmel olvastuk, hogy munkatársaink udvariasságát és segítőkészségét pozitívan értékelte. Elismerő szavait kollégáink felé is továbbítjuk.
Köszönjük őszinte visszajelzését, hiszen ezek segítenek bennünket abban, hogy szolgáltatásainkat folyamatosan fejlesszük. Bízunk benne, hogy a jövőben lehetőségünk lesz ismét vendégül látni Önt, és egy sokkal pozitívabb élményt nyújtani.
Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, és hogy szállodánkat választotta pihenése helyszínéül.
Sajnálattal olvastuk, hogy több szolgáltatásunkkal kapcsolatban nem volt maradéktalanul elégedett. Elnézést kérünk a szoba elhelyezkedésével, az ablak tisztaságával, valamint a wellness-részleg és az éttermi kínálat kapcsán szerzett kellemetlen benyomásokért. Észrevételeit továbbítottuk az érintett részlegek felé, hogy a jövőben javíthassunk szolgáltatásaink színvonalán.
Az alkoholfelszolgálással kapcsolatos észrevételét is köszönjük, megértjük, hogy ez kellemetlenséget okozhatott az itt-tartózkodásuk során. A fürdőköntös használatával és az ár-érték aránnyal kapcsolatos véleményét szintén figyelembe vesszük fejlesztéseink tervezésekor.
Ugyanakkor örömmel olvastuk, hogy munkatársaink udvariasságát és segítőkészségét pozitívan értékelte. Elismerő szavait kollégáink felé is továbbítjuk.
Köszönjük őszinte visszajelzését, hiszen ezek segítenek bennünket abban, hogy szolgáltatásainkat folyamatosan fejlesszük. Bízunk benne, hogy a jövőben lehetőségünk lesz ismét vendégül látni Önt, és egy sokkal pozitívabb élményt nyújtani.
Csaba, 2025. szeptember 13. szombat, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
"Szuper hétköznap "
Szuper volt minden.
Nagy Judit, 2025. augusztus 17. vasárnap, 3.00 / 5
Fiatal pár
Háromágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
Őszinte a szobával gondok voltak, nem azt a szobát kaptuk amit én foglaltam,én 3 ágyas szobát és kádas mosdót foglaltam, nem azt kaptuk, nem mentünk le szólni,mert már fáradtak völtünk,és nyugalmat akartünk, nem volt hütő,holot a foglalásomban ot van a hütő, amiket vetünk nem tudtuk a hütőbe teni, másnap szöltünk ezekért,anyi történt hogy fel irták,2-szer is jeleztük,de nem törodtek vele,vifi csak lent mükódot, ahogy fel értünk a szobába el is ment,filmezni akartunk, nyilván nem lent,ha nem ketesben,de ez igy nem jót össze,a tévé maradt,pár magyar adó,a töbi német, nem nagyon találtünk olyat ami érdekelt volna,az egy ok hogy 3csillagos,de a zuhanyzóban a fő zuhanyzó fej,ami fent van az ember feje felett, tiszta vizkoves volt, egyszerűen ki ábránditó volt,de mivel hiába szöltünk, nem tetek semmit sem,igy próbáltuk mi ki hozni a maximumot, hogy jól érezzük magunkat,a ki látás is a nagy fákra,a gazra nézet, mivel sétáltak arra,és be néztek igy kénytelenek voltunk be húzni a fügönyt, hogy privát szféránk lehesen,viszont a fel szolgálok mind aranyosak voltak,és kedvesek,a reggeli és a vacsora finom volt,jól laktunk,a wellness is kellemes volt, de ettől függetlenül ide töbet nem szeretnék jöni, völtünk itt már 2-szer, igaz 3ével ezelőtt,de akkor sokal jóbb volt,és akkor azt a szobát kaptuk amit én le foglaltam,ami szintén fura volt hogy a köntös nem járt a szobához, csak úgy ha kérted,ami ezer forint fejenként,és nem azt mondom hogy nem tudtuk volna ki fizetni,de mi más szálodában ahol wellness van, mindig is járt,itt is 3ével ezelőtt járt,és nem kellett érte fizetni,és a törőlköző, hogy nekünk kellett le vinni,és a recepción a konténerbe dobni,mert ha nem teszük,5000-forintal terhelnek ez miat,én a vendég voltam,én fizetem a szolgáltatásokért,más szállodában ezt a takaritosók végzik,hisz nekik ez a dolguk,változtak a szállodában a dolgok, érzékeltük,a törőlközőket le vitük, nem pont ezért akarók plusz ötezer forintot ki adni,de esztergomot ajánlom,mert a töbi száloda tetszet,ahol eddig völtünk,de most a hotel bellevue nem volt olyan élmény,én őszintén le irtam a véleményemet.
Edit, 2025. július 04. péntek, 4.75 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Pihentető hétvége a Hotel Bellevu- ben."
A szálloda nagyon szép helyen van, az étkezőböl mesés kilátás nyílik a Dunára. A szobán kényelmes és tiszta volt. A reggeli választék bőséges, finom. A vacsoránál kisebb a választék, de ízletes minden. A személyzet nagyon kedves és rugalmas volt. A wellness részleg nagyon szép. Nem voltak benne túl sokan, így ki tudtunk próbálni minden medencét és a szaunákat is. Jól éreztük magunkat, máskor is szívesen utaznánk ide.
Attila Héger, 2025. június 30. hétfő, 2.75 / 5
Baráti társaságok
Standard kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Nagy csalódás volt a szálloda,hűtő nem volt a szobában,klíma nem működött,3szor szóltunk nem történt semmi,aki teheti ne mennyen ide.
2025. június 27. péntek, 3.75 / 5
Fiatal pár
Standard kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Kellemes pihenés Esztergomban."
A szálloda wellnes részlege tökéletes volt,a medencék hőmérséklete is.Edzőteremben volt ping pong asztal,aminek nagyon megörültünk.,Az ételek is egész jók voltak.,Viszont a szobába a tv n csak német és angol nyelvű adók voltak.,a szobánk tetőtéri ablakain nem volt szúnyogháló.Reggel csak 7 óra után lehetett kávét kérni.A személyzet szinte minden tagja kedves és segítőkész volt.Összességében a három csillagnak megfelelő ellátást kaptunk.
Szabó, 2025. június 25. szerda, 4.25 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Sajnos nem volt TV adás a 4 nap alatt,de kibirtuk.
Sárik Jánosné, 2025. május 31. szombat, 4.50 / 5
Egyéni utazó
Classic kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Vonzó természeti és épített környezet a kultúra közelében.a"
A szálloda felépítése átlagon felül szolgálja a nyaralást a környezettel együtt. A meg nem oldott technikai problémák rontották az ottlétet. Az alkalmazottak viselkedése megfelelő volt.
Zsuzsa, 2025. május 26. hétfő, 4.88 / 5
Egyéni utazó
Superior kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Jó hétvége"
Szép volt a környezet, impozáns az epület. Jól éreztük magunkat.
2025. május 26. hétfő, 2.88 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Wifit hirdettek, de csak a társalgóban volt elérhető.
Horváth Imre, 2025. május 10. szombat, 5.00 / 5
Idősebb pár
Classic kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Az erdőben,szép környezetben van a Hotel."
Idős házaspár vagyunk,nem a Classic szobát kellett volna választani,habár két lifttel kényelmesen elértük a szobát. A szobában még három lépcső található. Összeségében ez romantikus ,de igazán fiataloknak való.Hangsúlyozom ez a mi hibánk volt.
Lászlóné, 2025. május 05. hétfő, 4.38 / 5
Idősebb pár
Superior kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Szép május 1.!!"
Kellemes,csendes hely,kényelmes ágy,jó levegő.Bő választék reggelinél ,vacsoránál.Jó hőmérsékletű medencék,sok elemmel! Jó kirándulási lehetőségek!Szuper jó volt!Köszönjük!
2025. április 29. kedd, 3.38 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Elvárásnak megfelelő szálloda"
Az étkezés, ellátás megfelelt az elvárásaimnak. A szobák szerintem felújításra szorulnak. A személyzet kedves, segítőkész. Tudom azoknak ajánlani, akik aktív pihenésre vágynak.
Bálintné , 2025. április 28. hétfő, 3.38 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
"Kilátástalan szoba!"
Elsősorban azt mondták, hogy WiFi van, ami a szobában már nem működött. A tusoló helyiségben a WC nem volt tökéletes, polc nem volt amire pakolhattunk volna. A kilátásról jobb nem beszélni, kB. 2 méterre már ott volt a hegy. Szúnyogháló nem volt az ablakokon. Sajnos nem erre számítottunk!
2025. április 28. hétfő, 3.38 / 5
Idősebb pár
2 éjszakát töltött itt
"Jobbat vártunk, gyengébbet kaptunk."
A 4 * minősítéshez tartozhatott volna: - törölköző nem volt bekészítve, - fürdőköpeny külön kérendő,fizetős, - az alkalmazottak kettő kivételével ne, túl barátságosak, - a wellness részen a berendezések karbantartást igényelnek , pl. a mennyezeti vízsugaras dögönyöző rozsdás, hatékonyabb vízszűrés kellene ( hajszálak a medencében).
Tibor, 2025. április 26. szombat, 4.38 / 5
Idősebb pár
Standard kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
"Nem mindennapi élmény..."
Nagyon szép környezetben különleges, jó fekvésű, de összességében átlagos szálláshely. A WiFi már nem ért el a szobánkig. A Wellness és az étkezés viszont kiváló volt, de a szobai éjjeli szekrényről nagyon hiányzott a kislámpa,,, Esti, éjszakai olvasás emiatt lehetetlen volt ! Ajánlom mindenkinek, legalább egyszer érdemes idelátogatni és mindezt megtapasztalni ! 70 feletti nyugdíjas házaspár.
Zsolt, 2025. április 18. péntek, 3.00 / 5
Fiatal pár
Classic kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A személyzet többnyire kedves, az ételek jók, bár a kávégép kiürülését nem vették észre. A szobák minőségét illetően: felújításra szorul, főleg a kifeküdt matracok miatt.
Kedves Látogatónk!
Kérdés - válasz formában próbálunk segíteni abban, hogy teljes képet kapj az oldalunkon szereplő értékelések írásáról, kikerüléséről, pontszámokról... Ha nem kaptál mindenre választ, keress minket bátran!
Kérdés - válasz formában próbálunk segíteni abban, hogy teljes képet kapj az oldalunkon szereplő értékelések írásáról, kikerüléséről, pontszámokról... Ha nem kaptál mindenre választ, keress minket bátran!
Gyakori kérdések
- Mi a célja a Szállásvadászon megjelenő értékeléseknek?Azt szeretnénk, hogy ne csak a szálláshelyek által közzétett információkból, hanem korábbi vendégek véleménye és tapasztalatai alapján is tájékozódhass. Ezáltal is segíteni szeretnék választásod és hozzájárulni ahhoz, hogy körültekintő és megfontolt döntést hozhass pihenésed lefoglalásakor.
- Ki és hogyan írhat szállásértékelést? Miért hitelesek az itt olvasható vélemények?Csak akkor írhatsz a Szállásvadászon megjelenő értékelést, ha az oldalunkon foglaltak szállást a Hotel Bellevue szálláshelyre és igazoltan meg is szálltak ott. Elutazás után egy kérdőívet küldünk e-mailben, melyen pontozhatod a szálláshely szolgáltatásait és részletesen is kifejtheted véleményed.
- Mikor és meddig írhatom meg a véleményem?Elutazásod után 1 nappal már lehetőséged van értékelni. Azt javasoljuk és kérjük, hogy tedd ezt meg minél előbb. Idővel azonban az emlékek halványulnak, ezért úgy döntöttünk, hogy legkésőbb az utazásod követő 120. nap töltheted ki a kérdőívet. Nem kell aggódnod, ha közeleg a határidő és még nem értékeltél, e-mailben figyelmeztetni fogunk.
- Válaszolhat a szálláshely az értékelésemre?Igen. Ahogy neked megadjuk a lehetőséget, hogy kifejtsd tapasztalataid és elmondhasd, hogy telt az utazásod, úgy a szálláshelynek is lehetősége van, hogy reagáljon az általad leírtakra. Ennek is van időbeli korlátja, az érékelés közzétételét követő 120 nap áll a rendelkezésükre.
- Mennyi idő múlva kerül ki az értékelés az oldalra?Kollégaink minden értékelést elolvasnak és jóváhagynak. 7 napnyi időt kérünk erre, de leggyakrabban már három nap is elegendő, hogy megnézhesd, hogy jelenik meg oldalunkon véleményed.
- Biztosan meg fog jelenni az értékelésem a Szállásvadászon?Szinte biztos, hogy igen. Nagyon kivételes esetben előfordul, hogy nem jelenítünk meg egy véleményt. Példa lehet erre, ha az értékelésben durva, sértő nyelvezetet használtál, politikai, etnikai, vallási vagy szexuális vonatkozású megjegyzést tettél vagy mások jogait sértő tartalmat próbáltál közzétenni. Lekerülhet értékelésed a szálláshely kérésére is, amennyiben tényszerűen/igazoltan cáfolni tudják az általad leírtakat. Fontos tudnod, hogy a leadott értékelések több mint 99,6%-a kikerül és kinn marad az oldalon, 1000 véleményenként tehát csak kevesebb, mint 4 darabot érintenek a korlátozások, és ez teljesen független attól, hogy az adott vélemény pozitív vagy negatív a szálláshelyre nézve.
- Módosíthatja a Szállásvadász az értékelésem, pontozásom?Igen, fenntartjuk a jogot a szöveges értékelés módosításra. Erre nagyon kivételes esetben kerülhet sor, csak akkor, ha a szöveges értékelés kis része nem alkalmas a közzétételre, többi része azonban igen. Teljes nevén neveztél például egy szállodában dolgozó személyt, akinek személyiségi jogát sértené, ha változtatás nélkül jelenítenénk meg írásod. Fontos tudnod azonban, hogy ha módosítunk egy értékelést, az semmi esetre sem érinti mondanivalód lényegi részét. Helyesírási hibákat nem javítunk ki. Pontozásod semmilyen körülmények közt nem módosítjuk.
- Hogyan számoljuk ki értékelésed és a szálláshelyek pontszámát?8 faktort tudsz pontozni egy 5 fokozatú skálán. Ezek a következők: Ennyire tetszett általában / Személyzet / Tisztaság / Ár-érték arány / Kényelem / Szolgáltatások / Étkezés / Elhelyezkedés. Valamennyi leadott pontszámodat átlagoljuk, ez lesz értékelésed átlagpontszáma. A faktorokra leadott pontszámaid külön is kijelezzük. Ha valamelyik faktort nem értékeled, azzal nem számolunk. 0 pontszám tehát nem adható, a legrosszabb értékelés az 1-es.
Egy szálláshely kijelzett pontértéke az egyedi értékelések átlagpontszámainak az átlaga. A faktorokra leadott pontokat külön is átlagoljuk és kijelezzük. Minden esetben 2 tizedesre kerekítünk. - Minden értékelés beleszámít a szálláshely kijelzett átlagba?Egy szálláshely szolgáltatási színvonala idővel változhat, így a régen leadott értékelések már nem feltétlenül relevánsak. Ezeket az értékeléseket sem távolítjuk el, de a pontozásba csak az elmúlt 12 hónap értékelési számítanak bele. Szeretnénk ugyanakkor, hogy a kijelzett pontszám több vendég véleményén alapulna, így amennyiben egy szálláshelynek nincs legalább 10 értékelése az elmúlt 12 hónapban, úgy a legfrissebb 10 értékeléssel számolunk. A szálláshely véleményösszegző oldalán pontosan láthatod, hogy korábban hányan értékeltek, továbbá az aktuális pontszám hány értékelésen alapul.
- Tudok név nélkül is értékelni, vagy csak a nevem vállalásával?Az értékelés leadásánál választhatsz, hogy az oldalon kijelezzük-e teljes neved, csak keresztneved, vagy név nélkül jelenjen meg az értékelésed. Kizárólag a szálláshely számára értékelésed mellé kijelezzük rendelési számod, mely alapján be tudnak azonosítani, hogy esetleges reklamációd, panaszaid kivizsgálhassák és érdemben tudjanak válaszolni rá.
- Rengeteg az értékelés, hogy igazodjak el?Az eligazodáshoz a legnagyobb segítséget a pontszámok adják. Nézd meg az átlagpontszámot, a faktoronkénti pontszámokat, és rögtön elhelyezheted a szálláshelyet egy képzeletbeli rangsorban. De vannak más fogódzkodók is: ha gyermekkel utazol, biztosan jobban számítanak a korábbi családosok véleményei. Ha pároddal, akkor a kettesben utazóké. Te választhatod ki, hogy az összes véleményben böngészel vagy csak az előre definiált 7 csoport valamelyikében. A megjelenő értékeléseket sorrendezheted is legújabbak, legjobbak, legrosszabbak szerint, kiválaszthatod, ha csak a szöveges blokkal is rendelkező értékeléseket akarod látni, vagy az összeset.
- A kérdőívben számos egyéb kérdésre is válaszoltam. Mi szükség ezekre?A szálláshelyek pontozása kizárólag a 8 faktorra adott pontszámokon alapul. Az egyéb kérdéseknek több funkciójuk lehet. Ezek a következők:
1.Adategyeztetés. Példa erre: Hány éjszakát töltöttél a szállodában? Az erre a kérdésre adott válaszodból megtudhatjuk, ha tartózkodásod időtartama a foglaláshoz képest módosult. Ez megkönnyíti egyeztetésünket a szálláshellyel.
2. Minőségbiztosítás. Példa erre: Olyan volt a szálláshely, mint a képeken? Az ilyen típusú kérdésre adott válaszodból megtudhatjuk, ha egy szálláshely adatállománya elavult és frissítésre szorul.
3. Szolgáltatási színvonal felmérése. Példák erre: Finom volt a kávé a reggelinél? Milyen volt a WiFI? Az ilyen típusú kérdésekből felmérhetjük, mik a szálloda erősségei és gyengéi. A válaszokat összegezzük, és ha egy szálláshely valamiben kimagasló, azt kijelezzük az oldalon. - Melyik szobákkal a legelégedettebbek a Hotel Bellevue korább vendégei?Legjobb értékelést sorrendben a következő szobák kapták: Classic kétágyas szoba, Superior kétágyas szoba és Standard kétágyas szoba.
- Kiknek ajánljuk a Hotel Bellevue szálláshelyet?Korábbi vendégeink közül a csoportok, a nagygyerekes családok, az idősebb párok és az egyéni utazók érezték magukat a legjobban.
