Szállásvadászkeresésmenü

Hunguest Hotel Pelion , Tapolca - értékelések, vélemények

A szállásértékeléseket olyan vendégek írták, akik a Szállásvadászon foglaltak és már kipróbálták ezt a szálláshelyet. Tudj meg többet az értékelésekről!

Hunguest Hotel Pelion , Tapolca >>

4.61 / 5
KIVÁLÓ
3897
vélemény
4.70
Személyzet
4.59
Tisztaság
4.47
Ár / érték arány
4.53
Kényelem
(szoba)
4.60
Szolgáltatások
4.73
Étkezés
4.74
Elhelyezkedés
A kijelzett pontszámokat az elmúlt 12 hónap értékelései alapján (324 darab) számoltuk ki.
Tematikus vélemény összefoglalók
Vélemények, értékelések
, 2026. június 24. szerda, 4.88 / 5
Kisgyerekes család
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Kis gyerekes családoknak tökéletes nyaralás,minden igényt kielégít,remek foglalkozások,sok lehetőség a tökéletes kikapcsolódáshoz.Az unokáim alig várják,hogy ujra menjünk.
, 2026. június 23. kedd, 5.00 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Remek "
Minden nagyon rendben volt. A kilátás csodálatos . Tisztaság, személyzet ételek kiválóak!
, 2026. június 22. hétfő, 4.75 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
A problémánk az volt,hogy nem működött az elszívó rendszer a fürdőszobában,jeleztük,de ne történt semmi.Az ágy nem volt kényelmes,és még téli paplanokat kaptunk.
, 2026. június 22. hétfő, 4.00 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Lehetősèg a kèsőbbi távozásra
, 2026. június 14. vasárnap, 4.50 / 5
Egyéni utazó
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Mindennel meg voltam elégedve , az ételek kicsit szét voltak szóródva , és így nem lehetett egyszerűen áttekinteni . de pár kör megtétele , és érdeklődéssel mindent megtaláltam .
, 2026. június 13. szombat, 4.75 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Konyha,velnesz,szoba kiváló.A minibárban nem voltak hidegek az italok,a szobaszéf működése problémás,nem is mertük használni.
, 2026. június 12. péntek, 4.50 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Számomra kedvező lenne, ha a szoba berendezést látva, lenne mód testi adottságainkhoz ülőbútort cserélni. Pl: karos szék. A szálloda régebben épült, vizuális külső-belső felfrissítés ráférne!! Pl. medencék apró köveinek pótlása
2026. június 12. péntek, 5.00 / 5
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Örültünk volna ha a több mint 200sszobából egy a mi szobánk is teraszos lett volna nem egy háztető .Így a dohányzás nem volt megoldható.
, 2026. június 12. péntek, 4.88 / 5
Idősebb pár
Háromágyas szoba fotelággyal
2 éjszakát töltött itt
Kevés a taxi a városban, de senkit nem hagynak ott a szállodában távozáskor, mivel maguk között megszervezik ki tud menni az utasért.
, 2026. június 04. csütörtök, 4.57 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
A személyzet kedves.mindenütt nagy a tisztaság. Az ételek nagyon finomak, még el se fogyott, már pótolták. A kinti rész nagyon szép, gondozott. Még nagyszerű a gyógybarlang is. Egyetlen egy negatívum, hogy a szállodára már ráférne a felújítás.
2026. június 01. hétfő, 5.00 / 5
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Nagyon kedves a személyzet. A Wellness és a gőzfürdő , szauna kiváló volt. A szoba kényelmes. A park szépen gondozott. A parkolás jól megoldott, átlátható.
, 2026. június 01. hétfő, 4.75 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Nagyon jól éreztük magunkat, sok program van a gyerekeknek, játszóház,légvár, játszótér, csúzdák, sokfajta étel közül lehet választani, a kiszolgálás is rendben volt.
, 2026. május 26. kedd, 5.00 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
A fürdőben a wifi szolgáltatás nem működött
, 2026. május 26. kedd, 4.62 / 5
Család nagyobb gyerekkel
Háromágyas szoba fotelággyal
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
A személyzet segítőkész. Ennivaló bőséges, és finom. A szauna szeánszokat hiányoltuk.
, 2026. május 23. szombat, 5.00 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
"Kiváló étterem, minden nap főétel vega opcióval egyetlen negatív a medencék vegyszere"
A személyzet kedves, segítőkész. A szobák megfelelőek, az étterem kiváló. Külön köszönet a vega ételekért,eddig sehol nem tapasztaltam , hogy mindennap lehessen enni vega főételt, ne csak köretet salàtàval! Egyetlen negatív, hogy a medencék, főleg a meleg vizes nagyon hipós volt. Semmi mast nem tudok mondani. Kisgyerekkel különösen nagy élmény lehet itt tölteni egy hosszú hétvégét.
, 2026. május 23. szombat, 4.38 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Kiváló gasztronómia és bőséges svédasztal.Segítőkész,kedves személyzet és szolgáltatás. A gyógybarlangban a kijáratot a fehér ajtó közelében szöveggel és nyillal jól láthatóan lehetne jelőlni.Nagy segítség lenne.
, 2026. május 22. péntek, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
"Kényelmes szállás, de nehéz eljutni autó nélkül"
Egyetlen probléma,hogy a nem gépjárművel érkezőknek a vasútállomás távolsága miatt esetleg nehézségbe ütközik a szálloda megközelítése és elhagyása a kevés taxi miatt. A welness részleg értékelését azért hagytam ki, mert azt most nem vettük igénybe.
, 2026. május 17. vasárnap, 5.00 / 5
Baráti társaságok
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Szép, tiszta az egész hotel, nagyon kedves a személyzet! Bőséges, változatos ,finom, mindig friss ételek. A wellness részleg kiváló. A szobánk kényelmes, tiszta volt. Mindennel meg voltunk elégedve. Biztos vissza megyünk még.
, 2026. május 17. vasárnap, 5.00 / 5
Egyéni utazó
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Nagyon szèp, tiszta. Kedves szemèlyzet .Finom ètelek. Megközelítèssel volt bajom 2 taxi de nagyon dràga 4000 Ft 1,5 km èrt. Tàjèkoztatàst buszra nem talàltam. Itt ahol lakom fele annyièrt utazhat valaki. Köszönök mindent
, 2026. május 16. szombat, 5.00 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Központi elhelyezkedés, gondozott park kényelmes szoba, reggelinél, vacsoránál finom ételek.
, 2026. május 13. szerda, 4.86 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Többszörös visszatérő vendégek vagyunk itt. De most csalódtam a szállással. Megrendelt erkélyes szoba helyett erkély nélkülit kaptunk. Így a kilátás elveszett,és esténként az erkélyen nézelődni. A többi szolgáltatással elégedettek vagyunk. Erre figyelhetnének ,főleg akik már többszörösen itt foglalnak mint mi.
2026. május 03. vasárnap, 4.50 / 5
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Minden nagyon szép és jó, de nem fogok négycsillagos árat fizetni háromcsillagos hotelért.
, 2026. április 26. vasárnap, 5.00 / 5
Baráti társaságok
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
A Tapolcai szálloda szolgáltatásait , már 6-szor igénybe vettük, és minden alkalommal teljes mértékig elégedettek voltunk. Nagyon jó az étel, a tisztaság, a víz hőfoka kellemes. Jelenleg idős szüleimmel töltöttünk itt el 3 nap, 2 éjszakát. Amit külön kiemelnék, az a recepciós ügyintéző kedvessége és segítő készsége, ugyanis távozáskor kértünk hosszabbítást, mert szerettük volna a fürdőt még az nap igénybe venni, és ő felár nélkül 15 óráig ezt lehetővé tette. Ezt más szállodaláncban nem tapasztaltam. Csak ajánlani tudom!
, 2026. április 17. péntek, 3.88 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
A recepción elmondtam a problémámat a wellness karbantartás késői értesítéséről!
, 2026. április 15. szerda, 2.75 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Wellness szállodában nem szóltak, hogy 4 napig zárt wellness.A gépek nagy zajában lehetett pihenni! Szóltam, hívják az igazgatót, nem hívták. Szoba: nem működött a WC szagelszívó, páncélszekrény, ablakok belső része párás a kilátás lehetetlen, fűtés nagyon zajos, kártyafogadó zajos. Recepciós fèlrevezet és nem tudja a munkáját. 90.000 Ft volt 2 éjszakás rossz élmény. Soha többet! 4 csillag?
2026. április 09. csütörtök, 4.38 / 5
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
"Szülinap a Hunguest Hotel Pelionban"
A tisztaság kissé kifogásolható volt. A tortát, amit rendeltem, nem akkor, nem ott és nem a kért díszítéssel kaptam meg, de összességében jól éreztük magunkat.
, 2026. április 03. péntek, 4.88 / 5
Egyéni utazó
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Kíváló elhelyezést kaptam az 1.em. hegyekre néző ablakkal. A személyzettől nagyon kedves hozzáállást kaptam. Emlékezetes. A medencék kellemes jó hőfokúak. Az ételek reggeli - vacsora finomak, ízletesek, szép tálalással felrakva. Köszönöm, hogy itt lehettem és mielőbb szeretnék visszamenni.
2026. március 30. hétfő, 3.75 / 5
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Nekem nagyin hideg volt a víz a beltéri medencékbe. Nagyon csúszos volt, beázott a mennyezet a fürdő és a szauna részen, nem foglalkozott vele senki. A medencék kényelmetlenek voltak nem lehetett leülni pihenni bennük.
, 2026. március 29. vasárnap, 4.38 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Sajnos az időjárás nem kedvezett ,de az ellátában , velneszben jól éreztük magunkat.
, 2026. március 29. vasárnap, 4.62 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Egyetlen dologgal voltunk elégedetlenek a hotel barlangjának a bejáratánál dolgozó hölgy nem adott tájékoztatást, (pl. mi fogad ott bennünket, van e kíséret, meddig lehet elsétálni stb.).
, 2026. március 28. szombat, 4.75 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Fantasztikus volt a konyha. Kedves, profi a személyzet. Kényelmes a szoba. Igazán nehéz lenne bármi elmarasztalót írni. Fantasztikusan éreztük magunkat! A barlang egyedülálló és hatásos. Jó lenne ha: - lenne tájékoztatás a programokról a szobában - lenne lehetőség ülni a kiúszós medencében - nem a bankkártya nyitná a széfet (hanem pld számzár), mert a kártyát is szeretném elzárni. - a gyerekeseket és gyerek nélküli vendégeket más szárnyban/emeleten helyeznék el.
, 2026. március 27. péntek, 5.00 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Nagyon tetszettek a szaunafelöntések a barlang és a tisztaság.
, 2026. március 27. péntek, 4.38 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk el a hotelban.Elégedettek voltunk mindennel.A barlangi pihenés lehetősége nagyon jó ötlet.Annyi negatívum lenne,ott jártunkkor. Néhány vendég olyan hangosan folytat szünet nélküli beszélgetést ami igen zavaró a többiekre nézve.
, 2026. március 25. szerda, 5.00 / 5
Kisgyerekes család
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Három csillagos hoteltől kevesebbet várna az ember. Voltunk már itt amikor még 4 csillagja volt. Nem vettünk észre különbséget. Nagyon jó gyerekbarát. Sajnos fizetni kell a parkolásért. Kár hogy a szaunákban fürdőruhában vannak az emberek. Kivétel a rönkszauna.
2026. március 24. kedd, 4.75 / 5
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Minden nagyon jó volt, talán azt kifogásolnám, hogy a wellness részleg 20 óráig volt nyitva.
, 2026. március 20. péntek, 4.50 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A szoba, a wellness nagyon kényelmes, a szaunák fel vannak újítva. Hatalmas az éttermi választék, bár pont emiatt nehéz átlátni a kínálatot.
2026. március 18. szerda, 3.50 / 5
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Mi már voltunk a szállodában kétszer is és sajnálattal tapasztaltuk, hogy fizetett lett a parkolás! Ilyen volumenű szállodának aminek ekkora a parkolója mindenképpen rossz visszaigazolás!!! A másik, hogy kis gyerekekkel voltunk és, hogy még a szűrt vízért is pénzt kérnek, nem keveset fölháborító!!!! Amikor megkérdeztük a pincért, azt monta, hogy nem hozhat!!! Előtte amikor voltunk az autómatából ihattunk! Más 4☆os szállodában ez természetes, hogy kihozzák kancsóban!! Egyébként azért választottuk ezt a szállodát, mert nagyon megvoltunk elégedve amikor barátokkal voltunk!!!
2026. március 17. kedd, 3.50 / 5
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Sokszor voltunk már ebben a szállodában, de folyamatos színvonalbeli romlást tapasztalunk. - a wellness részleg nyitvatartása egyébként is szűkült, de most, hogy a vacsora kezdési időpontját későbbre tették, lehetetlen a vacsora után úszni, mert nincs rá idő - a reggeli édes péksüteménykínálata kritikán aluli, szinte ehetetlen - a szobánkban csak az ajtónál működött az internet, hiába reklamáltam a recepción, nem történt változás - maximális elismerésünk a két szaunamesternek, akik a helyzetük magaslatán voltak minden időben Adunk még egy esélyt a szállodának, hátha pozitív változások is lesznek.
, 2026. március 16. hétfő, 4.62 / 5
Idősebb pár
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
Ágy kényelmetlen volt, mert több helyen kint volt a rugó .
, 2026. március 16. hétfő, 2.38 / 5
Fiatal pár
Háromágyas szoba fotelággyal
2 éjszakát töltött itt
A szállás a szocreálos érzést kelteti. A szobákban a matrac nagyon kényelmetlen, aki derékfájásra szeretne ébredni annak kifejezetten alkalmas. A welness részleg medencéi koszosak úszkálnak a koszok benne. Az étel bőséges,de azért volt már ennél jobb. Eddig mindig maradtunk távozás napján a szállodákban, most azonnal távoztunk. Ide biztos nem megyünk és nem is ajánlom.
, 2026. március 13. péntek, 4.88 / 5
Kisgyerekes család
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Jó elhelyezés, kedves személyzet,kiválló információk.
2026. március 12. csütörtök, 5.00 / 5
Kétágyas szoba
3 éjszakát töltött itt
Az ételek nagyon finomak, a választék bőséges. A wellnesben a pihenőágy kevés, a felnőtt pihenő hideg.
2026. március 11. szerda, 4.38 / 5
Kétágyas szoba
2 éjszakát töltött itt
A fogadtatás nagyon kellemes volt. A étel, italkínálat extra bőséges, de tumultus van az étteremben. Ez csak ott észlelhető, a hotel más területein nem. A masszázs profi, a barlangi torna jó. A wellnessrészleg megfelellő, de az infraszaunában hiányzott a homokóra. A szobák tiszták, tágasak. Szép környék. Összességében kellemes két napot töltöttünk a szállodában. Köszönjük szépen.
, 2026. március 10. kedd, 5.00 / 5
Idősebb pár
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Finom ételek, udvarias személyzet, tisztaság
, 2026. március 08. vasárnap, 4.88 / 5
Egyéni utazó
Kétágyas szoba
4 éjszakát töltött itt
Tágas közösségi terek, kiváló wellness. Tisztaság. Kiváló és bőséges svédasztal. Nyugalom.nyugodt
2026. március 07. szombat, 4.50 / 5
Klasszikus szoba
3 éjszakát töltött itt
Masik parral erkeztunk.Igaz, h nem egyszerre foglaltunk, szerettunk volna ket egymas melletti szobat kapni.Sajnos ezt nem tudtak megoldani az utazas elotti 1 honapnyi idokereten tul sem.Szerintem ez logisztika kerdese lett volna.
, 2026. március 07. szombat, 4.38 / 5
Kisgyerekes család
Háromágyas szoba fotelággyal
2 éjszakát töltött itt
Tökéletes volt minden,az egész család nagyon jól érezte magát!
2026. március 05. csütörtök, 5.00 / 5
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
Harmadik alkalommal voltunk itt, de biztosan visszajövünk még. Az első helyen mindenképpen a bőséges, ízletes és változatos ételkínálatot említenénk. Örülünk, hogy hazai sörkínálat is van, de még jobb lenne, ha még szélesebb lenne a hazai sörökből a választék. A szobák nagyon tiszták, az ágyak kényelmesek. Itt minden adott ahhoz, hogy a vendég kipihenje magát. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat és ez a hotel személyzetének áldozatos munkájának köszönhető. Ezúton is köszönjük!
2026. március 05. csütörtök, 3.62 / 5
Klasszikus szoba
5 éjszakát töltött itt
Nem tetszett a só szoba.
2026. március 03. kedd, 3.86 / 5
Klasszikus szoba
2 éjszakát töltött itt
"Ár/ érték arány elromlott "
Eddig 80-90 ezer forintért jó ár/érték arányban volt kettő éjszaka. 115 ezer forintért ugyanez már nem mondható el. Ez a szálloda nem négycsillagos, de az árak már azok. Így kénytelenek vagyunk mást keresni, mert vannak még olcsóbbak.
Csomagok már 24 339 Ft / fő / éjtől! >>
Kedves Látogatónk!
Kérdés - válasz formában próbálunk segíteni abban, hogy teljes képet kapj az oldalunkon szereplő értékelések írásáról, kikerüléséről, pontszámokról... Ha nem kaptál mindenre választ, keress minket bátran!
Gyakori kérdések
bezár PROFILOM
FoglalásaimAjánlatkéréseimÉrtékeléseimKedvenceimBeállításokBejelentkezésKijelentkezés

Információ: (06 1) 457 8450

FacebookYoutubeInstagram